Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZenujacaDoomerka: xd współczuje, ale wiesz że na wykopie nie można ufać w różowe paski i dlatego dużo osób nie traktuje tego serio, musiałabyś jakoś potwierdzić swoją różowość
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 174
@ZenujacaDoomerka przyszła na portal pełen zjebów i wykolejeńców, z możliwością pisania PW, oznaczyła się różowym paskiem a teraz zdziwko bo benki na skrzynkę wlatują xd.
Porównać to można tylko do chodzenia nocą z gołą #!$%@?ą w indyjskim pociągu.xd
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: całe życie siedzę na tym portalu prawie i nigdy nie dostałam czegoś takiego na priv. To zawsze jest moja wina - masz Facebook i dostajesz takie zdjęcie? Twoja wina, na discord też twoja wina, jak ktoś cię molestował też twoja wina. Tragiczni jesteście, nie wiem jak miałam ta sytuacja przewidzieć
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: poza tym to że masz odblokowane priv daje mi prawo do wysyłania ci zmasakrowanych ciał? Masz niebieski pasek i bordo więc nie wiem czego innego się spodziewasz jak nie tego, że będę wysyłać ci zmasakrowane ciała i obrzydliwe treści na priv xD to taki sam poziom absurdu. Takie rzeczy na wykopie się nie dzieją po prostu, to nie jest tinder ani inny zbiornik czy Facebook. To portal do shitpostu i
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: No ale co mamy z tym zrobić? Jak w nocy na wykopie wlatywała swego czasu koprofilia i CP to też mamy czuć się skrzywdzeni, straumatyzowani i zgwałceni? Przecież się nie da funkcjonować przejmując się takim czymś xD

Internet jest pełen treści których nie chcemy widzieć. Trafiasz na czuba to blok/czarna lista/zgłoszenie i banują chłopa. Nic więcej.
  • Odpowiedz