Wpis z mikrobloga

Mirki, podniosłem wczoraj ciężar (nie na siłce) i odstawiając go niestety moje kolana troche źle się ustawiły (bardziej do środka).

Nic mi nie strzeliło, nie ma siniaka / krwiaka, opuchlizny ani bólu przy dotyku.

Za to pobolewały troche w nocy jak leżałem i dziwnie mi się chodzi.

Możliwe że to tylko przeciążenie i szybko przejdzie?

#mirkokoksy #mikrokoksy #fizjoterapia #pytanie #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
@Urban7735: Mi podczas losowego kucania przeskoczyło i się okazało, że to łąkotka jebneła, zero opuchlizny/krwiaka/bólu itp. Raz na miesiąc mi wyskoczy i boli z pół dnia, generalnie w pół pękła. Czekam na zabieg, ale w każdym razie z kolanami nie ma jajec więc naprawdę polecam iść do ortopedy profilaktycznie zawczasu nawet niż potem dochodzić do siebie po zabiegu do 9msc
  • Odpowiedz
@Urban7735 odpocznij, zregeneruj, posmaruj jakimś voltarenem jak zajdzie potrzeba , nie przeciążaj parę dni, jak przejdzie to nic się nie stało, jak będzie odczuwalny dyskomfort, ból, idź do dobrego fizjo, może wystarczy otejpowac, albo przeprowadzić jakieś proste testy, zrobić badanie
  • Odpowiedz
@Kejesen:
|

Mi podczas losowego kucania przeskoczyło i się okazało, że to łąkotka jebneła, zero opuchlizny/krwiaka/bólu itp. Raz na miesiąc mi wyskoczy i boli z pół dnia, generalnie w pół pękła.


Miałem to samo w gimnazjum. Byłem u ortopedy, ale USG nic nie zobacyzł, więc olałem temat. Od tamtego czasu mocno wzmocniłem nogi nie nie odczuwam tego nigdy, jedynie nie mogę rotować nogi w zgięciu (coś jak siad po turecku). Oprócz
  • Odpowiedz