Wpis z mikrobloga

  • 473
@Koziom: a teraz porozmawiajmy o czymś NAPRAWDĘ ważnym dlo pofski - dlaczego w Warszawie nie ma jeszcze ulicy św. Lecha Kaczyńskiego XdddDdDDDDD
  • Odpowiedz
@Koziom: mazurek od wyborów codziennie przy każdej rozmowie powtarza o tajemnym smsie koalicji obywatelskiej w którym naigrywują się z koalicjantów. Ja nie wiem, czy on jest tak głupi, że uwierzy we wszystko co mu powie jakiś Hoffman przy herbatce, czy po prostu jest takim pisiorem, że wspiera narrację partii.
  • Odpowiedz
@jaroty: @Koziom Obajtek ukradł 1.6 miliarda? No bardzo przykro

A teraz porozmawiajmy NA POWAŻNIE, dlaczego chce Pan jechać do BRUKSELI zarabiać kosmiczne pieniądze 40 tysięcy złotych za pracę dla Polski w Unii Europejskiej?
  • Odpowiedz
@Wozny1 Bardziej bawi. Piekłby wtedy gdyby serio umieli kryć się z sympatiami politycznymi i propagandą symetryzmu docierali do wielu osób o centrowych poglądach siejąc im zamęt w głowach.

Na całe szczęście nie umieją się kryć i na poważnie biorą ich tylko pisowscy i k0nfiarscy Mariusze z Brighton. Taka Republika soft dla młodych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Koziom: Co Wam biedny Stanowski z Mazurkiem zrobili. Nawet, jeśli Waszym zdaniem #!$%@?ą głupoty, to robią to za swoje i nie mają swoich ludzi w sejmie poza dziennikarzami.
  • Odpowiedz
@jan-banas:

Co Wam biedny Stanowski z Mazurkiem zrobili. Nawet, jeśli Waszym zdaniem #!$%@?ą głupoty, to robią to za swoje i nie mają swoich ludzi w sejmie poza dziennikarzami.


Oni moga #!$%@?ć głupoty a każdy Polak może pisać o tym, że jego zdaniem #!$%@?ą głupoty. Co w tym złego?
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Niepokoi mnie to, że ilość postów na ich temat przekracza ilość postów na temat innych, o wiele bardziej hardcorowych portali informacyjnych.

Dlatego się zastanawiam o co kaman.
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-banas wynika to z tego, że do innych gówno źródeł (jak np. Republika) każdy już się przyzwyczaił, i nikt oprócz fanatyków nie traktuje już tego poważne. Co innego z Kanałem Zero, który dla wielu osób może się wydawać obiektywnym i rzetelnym źródłem informacji
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-banas słowo obiektywny ma swoją definicję którą możesz znaleźć w słowniku, i takie powinny być media. Przykładów Ci nie podam, bo po prostu żadnych mediów nie oglądam, poza okazjonalnym wywiadem w Zetce. Nie ma tak, że obiektywne to te które są najmniej nieobiektywne, albo są obiektywne albo nie, kropka.
  • Odpowiedz