Wpis z mikrobloga

Mazurek: Osobiście uważam, że ta akcja z pijanym posłem Suwerennej Polski to prowokacja, by przykryć wielkie afery tego rządu jak np. zdjęcie krzyży w warszawskich urzędach przez Trzaskowskiego.
Stanowski: Trudno się z Tobą nie zgodzić stary. A poza tym Tusk z Kosiniakiem zabijają żołnierzy.
#polityka #sejm #bekazpisu #kanalzero
Koziom - Mazurek: Osobiście uważam, że ta akcja z pijanym posłem Suwerennej Polski to...

źródło: 17144642149895e82c044e3c687e2463

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zenek_: No, ponieważ żaden człowiek nie jest obiektywny. Wszyscy jesteśmy subiektywnie, ale to nie oznacza, że wszyscy jesteśmy, albo w obozie PIS, albo w obozie PO.
  • Odpowiedz
@jan-banas: Prawda nie leży po środku - leży tam gdzie k---a leży. To, że według Ciebie kanałowi zero jest najbliżej obiektywności, nie oznacza, że jest obiektywny.
  • Odpowiedz
@Zenek_: Jasne, należy stwierdzić, że najwięcej uwagi poświęcają KO, ale to nie tak, że z ich narracji można polubić PiS. Można zasugerować, że przemilczają pewne afery PiS, ale to czego oni nie mówią, w swoich materiałach poruszają inni dziennikarze KZ.
  • Odpowiedz
Można zasugerować, że przemilczają pewne afery PiS


@jan-banas: Na tym polega ich pisowatość, mogę tak o z głowy wymienić 5 przypadków ich propisowskiej narracji.
  • Odpowiedz
@Zenek_: Spoko, rozumiem. Chciałem zapytać o te 5 przykładów PiSowskiej narracji. Możliwe, że na pewne rzeczy nie zwróciłem uwagi a chciałbym wiedzieć więcej.
  • Odpowiedz
@jan-banas: 1. Odcinek Mazurka o wjeździe do Ziobry
2. Odcinek Mazurka o komisjach i wyborach do PE (Tylko 600 osób podsłuchiwanych Pegasusem? Co to jest dla Mazurka ( ͡° ͜ʖ ͡°))
3. Jak wypłynęły taśmy Obajtka, i wszędzie o tym było pełno, to na Kanale Zero coś powiedzieli dopiero po miesiącu
4. Jak była afera w Collegium Humanum, to o pisowcach mówili 'jacyś tam pisowcy', a
  • Odpowiedz