Wpis z mikrobloga

Dziwne jest to, że gdy odżywiam się bardzo zdrowo (if, low carb, niski ig) to moja cera jest do d--y, a gdy jem wszystko co wpadnie mi pod rękę to skóra wyglada świetnie :/
Da się to jakoś wyjaśnić?
#dieta
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iamNadia: kiedy zaczynasz oczyszczać organizm właśnie przez taką zdrową dietę to przez jakiś czas może być pogorszenie stanu skóry, ale na dłuższą metę powinno wszystko wrócić do normy
  • Odpowiedz
@iamNadia: IF i low carb brzmi jak potencjalnie dużo białka w krótkim czasie a ze zdrową cerą będzie to mieć niewiele wspólnego. Jak szalejesz ponad 1,7 czy tam 2,0 g / kg mc to się nie dziw. No i oczyszczanie też plus być może jesz coś, co Ci nie służy, np. często ostre ma takie tendencje.
  • Odpowiedz
@Kreation: bez badań i tak mozemy zgadywać równie dobrze @iamNadia weź się zbadaj. Jeszcze sie okaze, ze dieta lowcarb nie jest dla Ciebie przez problemy z nerkami/układem pokarmowym i bardziej sobie szkodzisz niż pomagasz (oczywiscie weglowodany zlozone zamiast słodyczy)
  • Odpowiedz
@iamNadia: W sumie nie ma w tym nic zaskakującego - jakakolwiek niezbalansowana dieta w stylu "a u----e nagle połowę makro i mikro elementów które jadłem wcześniej" wywołuje reakcje organizmu na zasadzie "o c--j, nie mamy z czego żyć, w----------y skórę, włosy i paznokcie bo to najbardziej zbędne rzeczy"
  • Odpowiedz
@iamNadia: A co jest w tym dziwnego? Dieta powinna być zbalansowana, po trochę wszystkiego, żeby dostarczyć sobie witamin, mikroelementów. Przy każdej diecie pojawi się temat niedoborów i suplementacji.
  • Odpowiedz
(if, low carb, niski ig)


@iamNadia: To nie ma nic wspólnego ze zdrowym jedzeniem...
IF - to metoda/strategia ktora pomaga ograniczac kalorie i tyle
low carb - o ile nie przechodzisz na keto to powinnas jesc tyle wegli ile wynika z Twojego makro i tyle, wegle nie sa złe
niski ig - spoko, ale to za malo, trzeba wszsytko uwzgledniac jak chce sie jesc zdrowo, IG
  • Odpowiedz