Wpis z mikrobloga

Patrząc na te profile #tinder mam wrażenie, że te wszystkie baby to ekstrawertyczki i ciągle gdzieś ciekają i coś robią.
A są też normalne Polki co siedzą na dupie przez większość czasu i wolą spokojne życie se?

Chłop nie przegoni ich, za dużo bodźców dla chłopa. Chłop jak sobie pojedzie na wycieczkę raz na weekend i w tygodni pójdzie do baru to jusz za nadto dla jego.
#zwiazki #rozowepaski
  • 30
  • Odpowiedz
@aczutuse ja siedzę na dupie jestem nieśmiała marzy mi się spokojne życie rodzinne ale takie laski nie siedzą na portalach randkowych tylko gnija same w nadzieji że może jakiś z nieba spadnie
  • Odpowiedz
@aczutuse kiedyś się ludzie jakoś bez tinderow poznawali a ja tam konta nie mam i nie chcę bo tam sami ruchacze podrywacze
Już wystarczająco na tym szambie zmarnowałam czasu żeby dojsc do wniosku że żaden facet nie myśli tam poważnie
  • Odpowiedz
@aczutuse to czemu umawiasz się z bezrobotnymi kobietami z zadupia jak to ujales lol
Skoro wiesz że z tego nic nie będzie i że ci nie odpowiada to po co z takimi na randki chodzisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: bo jest katoliczką i myślałem, że będzie łatwa, bo poleci na chlopa z miasta i od razu zostanie moją babą i problem z glowy

a ją trzeba zdobywać, BO ONA PORZĄDNA, POCALUNEK TO NIE NA 1 RANDCE!!!111
  • Odpowiedz
@aczutuse no to dziwne lizać się na 1 randce i jeszcze dziwniejsze że bierzesz bezrobotna i biedna tylko dlatego żeby była łatwa i nawet nie pomyślałeś że możecie nie pasować , a później Pato małżeństwo gotowe i dzieci z trauma
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: nie trzeba się lizać, wystarczy cmoknąć. No jak kobita nie chce się całować na 1 spotkaniu to uznaję, że nie jestem wystarczojąco dla niej atrakcyjny. Przyjdzie czad, powie UGA BUGA i ma od razu wszystko. Ja się nie będę prosić.
  • Odpowiedz