Wpis z mikrobloga

Patrząc na te profile #tinder mam wrażenie, że te wszystkie baby to ekstrawertyczki i ciągle gdzieś ciekają i coś robią.
A są też normalne Polki co siedzą na dupie przez większość czasu i wolą spokojne życie se?

Chłop nie przegoni ich, za dużo bodźców dla chłopa. Chłop jak sobie pojedzie na wycieczkę raz na weekend i w tygodni pójdzie do baru to jusz za nadto dla jego.
#zwiazki #rozowepaski
  • 33
  • Odpowiedz
@aczutuse: To są one, ale jak raz na 5 lat pojadą gdzieś na wycieczkę nastrzelają fotek to potem wstawiają je na tindera. I tak oto masz multum podróżników. Ot, najfajniejsze zdjęcia (ma kto ci je też zrobić) pochodzą z najciekawszych momentów życia.

Większość normalnie tak jak ty siedzi na dupie i nic nie robi. U chłopów zresztą to samo jest xD.
  • Odpowiedz
@aczutuse wszyscy ludzie kłamią, a glownie na temat rzeczy ktorych im brakuje wiec w internecie patrz na wszystko odwrotnie. Jak ktos zgrywa madrego to jest debilem, jak bogatego to biedak itp
  • Odpowiedz
@aczutuse chyba wiele kobiet ogólnie ma nastawienie „mnie trzeba zdobyć” bo jak się zaprasza na randkę faceta czyli wychodzi z inicjatywą to większość facetów traci od razu zainteresowanie albo uważają że desperatka i nie traktują poważnie. To ogólnie działa bez względu na wiek. Taką strategią by się nie sparzyć. Trochę rozumiem bo ja zawsze byłam ta od inicjatywy i często widziałam że jak przejmowałam inicjatywę to zainteresowanie ze 100% od razu spadało
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola true, ale jednak trzeba dawac te "ochłapy" bo jak nie dasz nawet spojrzenia ani usmiechu co jakis czas to ja np zrezygnuje od razu:p strzelić chlopa po łapach mozna, ale nie robic z tego afery :d
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola: to prawda

na studiach magisterskich (nowi ludzie) usiadłem na 1 wykładzie z tyłu i obczajałem, które Polki są fajne. Najbatrdziej spodobała mi się taka blondi w kręconych włosach żółtych, ubrana jak ja (tez koszula w krate). Postanowilem, że do niej zagadam przy dobrej okazji na korytarzu i powiem bezczelnie ze mi sie podoba.
Nie zdążyłem, bo na któryś labolatoriach przysiadła siędo mnie i zaczęła sama mnie podrywać. Mimo że była
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola: a "mnie trzeba zdobyć" to nie mam na myśli inicjatywy tylko idę z kobitą bezrobotną 30 lat, całe życie z rodzicami mieszka, prowadzę całe spotkanie, spędzamy ze sobą 4h, ona od początku ustala sprawy dzieci, małżeńtwa itp., a nie daje mi się ani pocałować mimo 3 prób, ani porządnie przytulić, ręki też nie da,
bo za szybko, ona porządna

i to nie żadna nieśmiałość tylko albo brak pociągu do mnie
  • Odpowiedz
@aczutuse heh xD to normalne że kobieta pyta o różne rzeczy jak chęć małżeństwa czy cele życiowe bo od tego zależy czy warto to dalej ciągnąć czy się wycofać. Dawanie siebie gdy z drugiej strony nie ma woli pogadania o celach albo te cele nie bardzo się zgadzają to ja się nie dziwię. W ogóle co to za zwyczaje że buziaki czy dotykanie się od pierwszej randki. To nie jest fajnie gdy
  • Odpowiedz
  • 0
Dawanie siebie gdy z drugiej strony nie ma woli pogadania o celach albo te cele nie bardzo się zgadzają to ja się nie dziwię.


@Kitku_Karola: nie no gadałem, uzgodnilismy raczej te rzeczy, no chciałem ją wyruchać i zrobić dzieci i się ożenić z nią i opiekować i być wierny
  • Odpowiedz
@aczutuse Noi? 4 h to bardzo krótki czas znajomości. To raczej czas pierwszej randki by chcieć się spotkać drugi raz. Ciesz się że teraz kobiety na 2-3 randce w ogóle chcą buziaka, bo kiedyś byś musiał czekać miesiącami.
  • Odpowiedz