Wpis z mikrobloga

Właśnie stoję w aptece, weszła kobieta z małym dzieckiem. Kolejka 5 osób, a ona zaczyna - że wystała się w kolejce do lekarza, a teraz tu znowu kolejka, a ona ma chorom curke. Udało mi się wreszcie spotkać na żywo tę legendarną madkę! :) Pojojcała o tej kolejce, wszyscy ją zlali więc wyszła z apteki :) #logikarozowychpaskow #madki #ciekawostki #heheszki
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norskee: Skończ już produkować te gównożale, nikogo nie obchodzi twój dzieciak, a do apteki nikt nie przychodzi na pogaduszki, nie jesteś wyjątkowy bo masz chorego smarka. Jak baba chciała wejść pierwsza, to mogła grzecznie zapytać ludzi w kolejce, zamiast stać i marudzić i zatruwać ludziom życie swoim #!$%@?. Takich trutni się olewa ciepłym moczem. Masz pieluszkowe zapalenie mózgu że nie rozumiesz tak trywialnych rzeczy?
  • Odpowiedz
@Norskee: Może OPka troszeczkę na wyrost nazwała typiarę "madką", bo się nie wykłucała, ale z drugiej strony było to trochę "roszczeniowe", bo specjalnie na głos narzekała, że duża kolejka, chora curka, liczac, że znajdzie się jakiś rycerz co powie "proszę przede mnie, na początek kolejki".
Normalna osoba by po prostu się zapytała "Przepraszam, bo mam dziecko chore, ma sraczkę/gorączkę/płacze i czy może mogłabym wejść na początek i szybko zrealizować receptę?"
  • Odpowiedz
@monalisssa #!$%@?. Ja bym stwierdził , że jest zupełnie odwrotnie.
Sama na początku stwierdziłas ze w końcu ci się udało spotkać legendarną madke

A teraz piszesz jakcy za każdym razem baba z dzieckiem oczekiwała pomocy i ukłonu. To jak w końcu jest, raz kiedyś się zdarzy czy teraz wszystkie kobiety z dziecmi stały się roszczeniowe,.bo zaczynasz się kręcić
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto no o mam, gorzej jak dajesz mu paracetamol i nic nie daje. Dajesz ibuprofen temelreturs spada do 39 na 25 minut i znów wraca na 39.5 idziesz do lekarza a potem #!$%@? z przychodni z receptą i dzieckiem pod pachą do apteki

Ale wy jesteście oderwani od rzeczywistości to się w głowie nie mieści co za problem dej mu tabletkę i problem z głowy paracetamol i ibuprofen lek na wszystko
  • Odpowiedz
@monalisssa mirabelko, czasami w aptekach osoby z dzieckiem i starsze są obsługiwane bez kolejki, w tej sytuacji nie widzę nic madkowego, szanowała swój czas i poszła gdzie indziej żeby nie stać razem z dynamicznymi burakami( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee: Uważam, że tendencja do oczekiwania pomocy i ukłonu u kobiet znacząco wzrosła. W czasach kiedy większość kobiet pracuje zawodowo, te które nie pracują próbują udowodnić sobie i innym, że ich praca jest tak samo ważna. No nie jest. Bo skoro można być na etacie i wychowywać dziecko i jeszcze zajmować się domem, to chyba jednak nie jest to wyczyn aż tak skomplikowany. W dobie internetów i instagramów- jedna drugą
  • Odpowiedz
Dajesz ibuprofen temelreturs spada do 39 na 25 minut i znów wraca na 39.5 idziesz do lekarza


@Norskee: Jak masz dziecko z tak skaczącą temperaturą, której nie można zbytnio zbić to jedziesz #!$%@? do szpitala a nie do lekarza XD Wyjątkiem może być co najwyżej ząbkowanie, ale to zależy od zaobserwowanych symptomów.

Jak ci nogę upoerdoli to też weźmiesz paracetamol?


Świetne porównanie, popisałeś się.
  • Odpowiedz
Widzisz możesz zrobić dokładnie, to samo prosząc Kogoś o pomoc, czy zamawiając taksówkę :)


@Filipiak20: Mogę, ale jest ładna pogoda i wychodzę na spacer. Co do zasady to chory powinien zostać w domu a nie na odwrót, więc nie róbmy k**wy z logiki.
  • Odpowiedz
no śmieszne w #!$%@? jak młody miał 39.5 gorączki to też musiałem go ciągać po aptekach. Bo co miałem zrobić zostawić go w domu czy w poczekalni przychodni?


Nie wiem czym tu się chwalić i co w tym zabawnego


@Norskee: musisz takim płatkom śniegu przedstawić sytuację analogiczną, np.

@monalisssa: wyobraź sobie, że twój kotełek / pisecko rasy szpic wymiotuje, chory jest, ledwo żyje i ludzie cię nie przepuszczają
  • Odpowiedz