Wpis z mikrobloga

Właśnie stoję w aptece, weszła kobieta z małym dzieckiem. Kolejka 5 osób, a ona zaczyna - że wystała się w kolejce do lekarza, a teraz tu znowu kolejka, a ona ma chorom curke. Udało mi się wreszcie spotkać na żywo tę legendarną madkę! :) Pojojcała o tej kolejce, wszyscy ją zlali więc wyszła z apteki :) #logikarozowychpaskow #madki #ciekawostki #heheszki
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 741
@monalisssa no śmieszne w c--j jak młody miał 39.5 gorączki to też musiałem go ciągać po aptekach. Bo co miałem zrobić zostawić go w domu czy w poczekalni przychodni?

Nie wiem czym tu się chwalić i co w tym zabawnego
  • Odpowiedz
  • 60
@monalisssa no to w czym problem xD
Serio jak z młodym chorym musiałem chodzić po aptekach to też pytałem czy mogą przepuścić jak się nie spieszą. Ludzie mają ryje żeby rozmawiać. Co w tym złego ? Rozumiem gdyby aferę robiła i się wpoerdalala na siłę, ale na ten moment to wygląda tek że ktoś wszedł zapytał a wszyscy mieli w dupie według typowej polskiej znieczulicy i uprzedzenia
  • Odpowiedz
  • 53
@Norskee: Bo ona tak naprawdę nie poprosiła o to żeby ją przepuścić. Weszła, zobaczyła długą kolejkę i zaczęła opowiadać, że wystała się w kolejce u lekarza i że tu też jest długa kolejka. Że córka jest chora, a kolejka taka długa. No i my wszyscy staliśmy i słuchaliśmy co ona mówi. No i jak skończyła mówić to wyszła :) Sytuacja jak dla mnie absurdalna :)
  • Odpowiedz
  • 18
@monalisssa czyli jednak w zasadzie tylko zapytała czy ktoś ich przepuści. No to zabawne ale się uśmiałem. Ja p------e

Jak widać tak bardzo się spieszysz że stoisz i n----------z gownowpisy na wykopie a czyjąś prośbę masz w dupie i jeszcze się z tego głupio posmiechujesz jakby odezwanie się do człowieka i poproszenie o coś to był powód do wstydu

A potem się dziwić że jesteśmy takim społeczeństwem vjak każdego traktujemy z
  • Odpowiedz
@Norskee: no k---a czytać nie umiesz ? Weszła i na głos narzekała. Nikt nie zareagował bo nikogo bezpośrednio nie spytała. Ja p------e czytanie ze zrozumieniem masz na poziomie kamienia
  • Odpowiedz
  • 13
@panArchitekt umiem czytać i umiem też rozpoznać intencje

Według opki to było "a ona zaczyna" a moim zdaniem babka weszła odezwała się wszyscy ją zlali i wyszła

Panie rozumowanie na poziomie k---a kamienia.

Jak babka w ciazy to też wszyscy udają że nie widzą chociaż wypada przepuścić a jak już urodzi i przyjdzie jak rozumiem z chorym z dzieckiem do apteki to oprocz zignorowania trzeba jeszcze napluć w internecie
  • Odpowiedz
wszyscy mieli w dupie według typowej polskiej znieczulicy i uprzedzenia


@Norskee: a jakby ponarzekała na ceny leków to byś zapewne za nią zapłacił ?
  • Odpowiedz
@AlaskanskieRodeo jak by mieli przepuscic gdyby się nie odezwała? Odezwała się wszyscy ją zlali włącznie z opka i wyszła . Gdzie tu jest powiedziane że czegoś oczekiwała ? Kłóciła się o coś ?
  • Odpowiedz
@AlaskanskieRodeo: zebyście teraz dobrze rozumieli.
Jak opka sama zaznaczyła też ma dzieci, więc w aptece znając życie to średnio jest pewnie co najmniej 2-3 razy w miesiącu
pierwszy raz PIERWSZY RAZ udało się jej spotkać kogoś, kto z dzieckiem w aptece się spieszy i pyta albo chociaż nieśmiało sugeruje innym, że mogliby przepuścić jeśli nie mają z tym problemu i się nie spieszą

ale zamiast olać kompletnie temat, przepuscić czy
  • Odpowiedz