Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@teraz_z_kontem: jak już Mirek był na drodze i przeciął pół jezdni, to samochód powinien ustąpić. Ja to rozumiem tak, że Mirek zobaczył z lewej, że nic nie jedzie, wyjechał i się #!$%@?ł typowi na kolejnym pasie, jadącemu z prawej strony. A samochód na drodze nie ma prawa sobie #!$%@?, ile para dała w terenie zabudowanym, bo ewidentnie nie widzi, co się dzieje na drodze zwłaszcza w okolicy przejścia dla pieszych i
  • Odpowiedz
skoro ty mu się wbiłeś w drzwi, to oznacza że on już był na tym skrzyżowaniu i to raczej ty byłbyś winny w oczach policji.

Skoro ty się #!$%@?łeś w samochód na przejeździe, to nie on ci zajechał drogę, tylko ty się właśnie w niego #!$%@?łeś.


@kasztan00: @teraz_z_kontem: 70km/h a 15km/h XD To tak jakby ktoś wyjechał z podporządkowanej, a wy byście wjechali mu w tył lub w bok z
  • Odpowiedz
@open_or_die: Nie znasz przepisów: "Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, znajdującym się na przejeździe."
  • Odpowiedz
@Horrorystyczny_Demon_Pagona no przed przejściem zachował ostrożność, nic nie jechało do póki nie wpadł na nie rowerzysta który nawet nie patrzył czy coś jedzie.

Też masz zachować ostrożność, cmentarze są pełne osób z pierwszeństwem. Szkoda ze nie wezwałeś policji, raz dwa byś zaczął uważać jakbyś miał oddać za szkody.
  • Odpowiedz
@kasztan00

>#!$%@?łem się dziś w samochód, który mi zajechał drogę na przejeździe dla rowerów,


@Horrorystyczny_Demon_Pagona:


Skoro ty się #!$%@?łeś w samochód na przejeździe, to nie on ci zajechał drogę, tylko ty się właśnie w niego #!$%@?łeś. Masz szczęście, że gość okazał się jakimś nieogarem, bobyś trochę na tym popłynął - mandat plus pokrycie kosztów naprawy samochodu.


Czyli jak pieszy ja potrącony na przejściu to dlatego że się #!$%@?ł pod samochód ale
  • Odpowiedz
Hahaha, to on powinien mi oddać, bo wjeżdżało z piskiem opono.


@Horrorystyczny_Demon_Pagona: co Ty gadasz chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli Ty byłeś pierwszy na przejeździe, to samochód walnął Cię z lewej (lub z prawej, jeśli wjechałeś na drugie przejście, na drugim pasie ruchu) - wtedy jego wina, nie ustąpił pierwszeństwa. Jeśli on był pierwszy na przejeździe, to wtedy walnąłeś go w bok - był wcześniej w
  • Odpowiedz