Wpis z mikrobloga

Mireczek, miał pytanie o akumulator, najzwyczajniejsze w świecie, czyli czy się dobrze ładuje, ale oczywiście inny Mirek się zesrał, że „jak nie wiesz to odłóż prawo jazdy z powrotem do czipsów”. Inne mireczki też się zesrały.

Otóż mam dla was p0laczki komunikat, że normalny człowiek kupuje auto z salonu, do warsztatu jeździ tylko na przegląd gwarancyjny a w garażu, jeżeli w ogóle go ma, to trzyma co najwyżej kosiarkę i wąż ogrodowy.

Chciałbym również zauważyć, że wasza ideologia o tym, że „stare auta są lepsze, teraz to nie ma aut” albo że „każdy mężczyzna powinien umieć rozłożyć i złożyć silnik” to tylko wasz biedacki skowyt niemożności zarobienia na nowy samochód z salonu.

A mireczka co miał pytanie o akumulator, serdecznie pozdrawiam.

#motoryzacja #samochody #akumulator #bekazpodludzi
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Richtig_Piwosz


Też bym był zdezorientowany, zwłaszcza, że: prawie każda skala w prawą stronę rośnie. Zgodnie z osią X. Czy to jest potencjometr na wzmacniaczu, wskaźnik paliwa, termometr, natężenie światła w laptopach. A w przypadku tego prostownika było odwrotnie.

Na elektrodzie by dostał bana
Krupier - @Richtig_Piwosz

Też bym był zdezorientowany, zwłaszcza, że: prawie każda s...

źródło: temp_file1821392894795557404

Pobierz
  • Odpowiedz
@Charleswhite:

Żeby nie było, ja bogaczem też nie jestem, ale jak mam wybór Fabia z salonu, a 20-letni gruz BMW tylko dlatego, że to BMW to wybieram Fabię.


TU nie ma co wybierać xDDDDD. W cenie nowej Fabi kupisz 8 gruzów E46 w stanie jezdnym lub więcej. To już nie te czasy, że Dacia Duster stała po 39,999 w bieda wersji ale nowa.
  • Odpowiedz
w Polsce każdy jest majsterkowiczem, lekarzem, prawnikiem, hydraulikiem i elektrykiem.


@Charleswhite: Z drugiej strony musisz nimi być, żeby nie zostać wyruchany przez zawodowych "specjalistów"

Mnie osobiście r---------a to, że jako facet muszę znać się na samochodach. Dla mnie samochód to prostokąt z kołami i ma robić brum brum
  • Odpowiedz
@Charleswhite: zapewne masz sporo racji ale to nie jest tylko kwestia "bycia biedakami".
Niestety wielu niby fachowców ze swoich dziedzin albo ma braki w wiedzy albo zwyczajnie tnie w c---a aby naciągnąć, a robotę i tak spartaczy w mniejszy bądź większym stopniu. Także można mieć jakąś tam kasę ale i tak trzeba się na wszystkim znać w jakimś stopniu aby mieć dobrze zrobione - czy to lekarz, prawnik, hydraulik czy
  • Odpowiedz
@Charleswhite:

a w garażu, jeżeli w ogóle go ma, to trzyma co najwyżej kosiarkę i wąż ogrodowy.

nie każdy normalny człowiek musi być ciapą która zna się tylko na swojej pracy zawodowej a inne rzeczy to już obcym zostawia
  • Odpowiedz
@Charleswhite: jakby był taki bogaty to kosiarka nie potrzebna bo od tego jest ogrodnik,a wąż ogrodniczy to po co? W każdym normalnym ogródku jest nawodnienie. Wyliczać tak można bez końca.
  • Odpowiedz
Mireczek, miał pytanie o akumulator, najzwyczajniejsze w świecie, czyli czy się dobrze ładuje, ale oczywiście inny Mirek się zesrał, że „jak nie wiesz to odłóż prawo jazdy z powrotem do czipsów”. Inne mireczki też się zesrały.


Otóż mam dla was p0laczki komunikat, że normalny człowiek kupuje auto z salonu, do warsztatu jeździ tylko na przegląd gwarancyjny a w garażu, jeżeli w ogóle go ma, to trzyma co najwyżej kosiarkę i wąż ogrodowy.
  • Odpowiedz
@Charleswhite pamiętam jak kiedyś oddałem auto do mechanika, żeby mi olej wymienili. Poznałem po czarnym kolorze na bagnecie, że nie zmienili go tylko mnie w-------i. Od teraz zmieniam sam. Nawet gdybym kupił kiedyś auto z salonu
  • Odpowiedz
@Euphor: Tak, ale jak delegujesz zadania warto posiadać wiedzę by ocenić ich realizację. A tak oddajesz na olej, ten to oleje, a Ty zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Charleswhite: Kilka lat temu kupiłem sobie skuter na dojazdy, te skuterki są bardzo proste w konserwacji więc stwierdziłem że sam będę to robił z pomocą grupek na fb. Jakie było moje zdziwienie jak na dosłownie każde pytanie byłem j----y od najgorszych debili i idiotów że nie wiem nawet jak wymienić wariator czy wyczyścić gaźnik xd w końcu dałem sobie siana i robiłem wszystko z filmików na yt. Tacy ludzie co
  • Odpowiedz
Posiadam kilka aut. Jedno z salonu (Opel Grandland) i kilka używanych. Przy oplu poza sprawami eksploatacyjnymi nie ma totalnie nic do robienia. W tych starszych zawsze się coś znajdzie. Lubie grzebać przy autach bo jest to dla mnie forma relaksu. Ale dla kogoś kto tego nie lubi lub nie miał możliwości żeby ktoś go tego nauczył zdecydowanie polecił bym nowe auto
  • Odpowiedz
@Charleswhite: w Polsce usługi świadczone są w dużej mierze przez partaczy i oszustów przed którymi trzeba się bronić toteż rozumiem że ludzie starają się zdobyć choć trochę wiedzy by to robic, nie ma nic złego w tym że ktoś sobie robi coś sam, nie powinno się też wyśmiewać kogoś kto tego nie umie bo wtedy jest się po prostu bucem tak samo jak wtedy jest się bucem jak krytykuje się
  • Odpowiedz
@Charleswhite: w Polsce usługi świadczone są w dużej mierze przez partaczy i oszustów przed którymi trzeba się bronić toteż rozumiem że ludzie starają się zdobyć choć trochę wiedzy by to robic, nie ma nic złego w tym że ktoś sobie robi coś sam, nie powinno się też wyśmiewać kogoś kto tego nie umie bo wtedy jest się po prostu bucem tak samo jak wtedy jest się bucem jak krytykuje się
  • Odpowiedz