Wpis z mikrobloga

Mireczek, miał pytanie o akumulator, najzwyczajniejsze w świecie, czyli czy się dobrze ładuje, ale oczywiście inny Mirek się zesrał, że „jak nie wiesz to odłóż prawo jazdy z powrotem do czipsów”. Inne mireczki też się zesrały.

Otóż mam dla was p0laczki komunikat, że normalny człowiek kupuje auto z salonu, do warsztatu jeździ tylko na przegląd gwarancyjny a w garażu, jeżeli w ogóle go ma, to trzyma co najwyżej kosiarkę i wąż ogrodowy.

Chciałbym również zauważyć, że wasza ideologia o tym, że „stare auta są lepsze, teraz to nie ma aut” albo że „każdy mężczyzna powinien umieć rozłożyć i złożyć silnik” to tylko wasz biedacki skowyt niemożności zarobienia na nowy samochód z salonu.

A mireczka co miał pytanie o akumulator, serdecznie pozdrawiam.

#motoryzacja #samochody #akumulator #bekazpodludzi
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak, ale jak delegujesz zadania warto posiadać wiedzę by ocenić ich realizację. A tak oddajesz na olej, ten to oleje, a Ty zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Blxw: No spoko, to mój case - oddałem auto na wymianę oleju w ASO żeby zachować gwarancję (okresowy interwał). Wymienili. To co robisz? Zlewasz olej, wymieniasz samemu a ten z ASO oddajesz do laboratorium do analizy? ( ͡º
  • Odpowiedz
@Wolf1986:

Zesrali się Janusze

Pisze to ktoś, kto ciągle się sam zachwala, którzy potrzebuje atencji i zawsze wie lepiej, obraża innych, ignoruję fakty, używa niepoprawnych słów... no no, tak więc to Ty bardziej podchodzisz pod ,,januszy".
  • Odpowiedz
@Eskim0s: widzę, że pojęcie masz takie o samochodach jak i o iphonach.
Naprawdę jesteś jakiś ograniczony. Jak Ty jesteś biedny i na nic Cię nie stać to zmień pracę. Może poprawisz swój byt. Już w 2011 roku wymiana akumlatorów w serii 5. Wiązała się z kodowaniem aby nie było później błędów i problemów w czasie jazdy. Ale co może wiedzieć koleś jeżdżący autobusem
  • Odpowiedz
@Wolf1986:

Jak Ty jesteś biedny i na nic Cię nie stać to zmień pracę.

Stać mnie, ale po co mam wydawać na droższe sprzęty, skoro tańsze są lepsze.

Ale co może wiedzieć koleś jeżdżący autobusem

Wiesz że każdy Twój tekst o samochodach lub czymś innym niż smartfony, jedynie przyznaje mi rację wygranej dyskusji z Tobą?
  • Odpowiedz
@Bujak: ja wolę słuchawki, klawiatury i myszki na kabel do PC, głównie skierowanego do grania.
Nie chce mi sie martwić o opóźnienia jak i o baterie.
  • Odpowiedz