Wpis z mikrobloga

Ta kobieta startowała do polskiego parlamentu z list Konfederacji (wiem że już było ale mam pytanie do wyborców Konfederacji)

Kobieta, której marzy się to, żeby Polska wstąpiła do sojuszu BRICS.

Włodarze tej partii stwierdzili, że to świetny pomysł, żeby kolejna prorosyjska osoba trafiła do polskiego parlamentu.

Konfederaci, dalej będziecie udawać, że pada deszcz jak na was plują? Może inaczej: czekam na głos, który przekona mnie do tego, że opuszczenie NATO oraz UE i wejście do BRICS to świetny pomysł.

#polityka #konfederacja #4konserwy #bekazprawakow #sejm #rosja #sejm #wybory #bekazkonfederacji #neuropa
RzeczowyKomentator - Ta kobieta startowała do polskiego parlamentu z list Konfederacj...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RzeczowyKomentator: ciekawe czy wie czym jest Brics i czy zna opinie JE Javiera Millei na ten temat
Chociaż... Brics lepszy bo nie narzuca przestrzegania praw człowieka, ocieplania budynków, wiatraków, nakrętek i chrześcijańskich korzeni Europy.... UE jest czymś więcej niż wspólnotą gospodarczą i to uwiera. W Konfie jest najwięcej prorosyjskich działaczy i żaden skowyt tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@RzeczowyKomentator: Dzięki za info, mój szacunek do Konfederacji wzrasta, jak widzę, że prężnie działają i pozbywają się takich jednostek. Brawo Konfa! Dobra robota, że pokazujesz ludziom, że Konfederacja nie akceptuje pokemonów.
  • Odpowiedz