Wpis z mikrobloga

P0lczysko zawiedzione bo chady które mają loszki na pęczki mają chcieć "tę jedyną" kiedy dobre chuopy z tagu którzy by chcieli tę jedyną" na serio są dla niej niewidoczni dopóki nie ma gówniaka po chadzie chuop dobrze ją wyjaśnił ciąg dalszy w jego odpowiedzi w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem
wiecznysingiel97trt - P0lczysko zawiedzione bo chady które mają loszki na pęczki mają...

źródło: temp_file1288330878182956218

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@lewoprawo:

Może nie trzeba było sięgać wyłącznie po mężczyzn daleko spoza swojego poziomu atrakcyjności


@lewoprawo: XD Co za bzdury... Najgorsi są właśnie ci poniżej twojego poziomu, bo są zakompleksieni przy dziewczynie i to oni przeważnie odwalają. Bardzo atrakcyjni mężczyźni lepiej traktują kobiety, bo doświadczali przez całe życie dobrego traktowania ze strony innych, nie czują się gorsi i ich "bycie lepszym'' pomaga im w poczuciu bycia mężczyzną w związku, co jest
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: Nie bardzo rozumiem, na czym polega ta "bzdura", bo dalsza część Twojego komentarza w ogóle się nie odnosi do tego cytatu. Nawet jeśli założymy, że atrakcyjni mężczyźni faktycznie traktują kobiety lepiej (choć to może być też kwestia Twojej percepcji i inaczej oceniasz to samo zachowaniu u atrakcyjnego, a inaczej u nieatrakcyjnego mężczyzny) - to i tak nie zmienia to sytuacji, gdzie kobiety sięgają po mężczyzn z samego szczytu,
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Mam w znajomych atrakcyjnych facetów i ich dziewczyny często nie są top z wyglądu, wręcz często przeciętne lub niżej, więc jak to wytłumaczysz? Mało który facet chce top laskę na stałe, bo to wysokie ryzyko / koszty, o których nie zdajesz sobie sprawy, jak widać xd. Żyjecie w alternatywnej rzeczywistości, gdzie istnieją tylko chady poligamiści, pokrzywdzone przegrywy i kobiety - czarne charaktery. Wcale atrakcyjni mężczyźni nie mają uczuć i nie
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale

Wcale atrakcyjni mężczyźni nie mają uczuć i nie odczuwają chęci związania się z jedną dziewczyną, która też im odpowiada charakterem.

Oczywiście, ze są tacy mężczyźni. Przez co pula dostępnych na rynku topowych samców jeszcze bardziej maleje. I dlatego p0lka z posta odczuwa jeszcze większy ból egzystencjalny.

Gdyby było tak jak mówisz, to atrakcyjne kobiety w ogóle by się nie wiązały i nie chciały wiązać, bo mają jeszcze większe branie niż ten
  • Odpowiedz
Mam w znajomych atrakcyjnych facetów i ich dziewczyny często nie są top z wyglądu, wręcz często przeciętne lub niżej, więc jak to wytłumaczysz?


@Femme-nie-Fatale: Tak, że pisząc "atrakcyjny", nie chodzi mi tylko i wyłącznie o wygląd. Kolejne zdanie sugeruje też, że jak wiele innych kobiet, błędnie oceniasz atrakcyjność kobiet. "Mało który facet chce top laskę na stałe, bo to wysokie ryzyko / koszty, o których nie zdajesz sobie sprawy".
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: atrakcyjny facet nie weźmie laski poniżej średniej, bo zwyczajnie może sobie pozwolić na więcej. Piszę z obserwacji oraz własnego podejścia doswiadczenia. Podejrzewam że albo celowo manipulujesz albo nie potrafisz oceniać atrakcyjności i twierdzisz że ci faceci są atrakcyjni a te laski niby poniżej średniej.
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: tak wpływa ale przed Vibe idzie atrakcyjność, dopiero pozniej wchodzi vibe. Nie ma możliwości że ktoś o nieograniczonych możliwościach wyboru, bo piszemy tu o chadach pójdzie na coś takiego. Sam(z ryja jestem 8/10) mam koleżanki które lubię ale seksualnie mnie nie zadawalaja więc nie dostały tego czego chciały, to samo u mojego kumpla chada. Nie wspominając o tym że zobaczyć Chada z kobietą poniżej przeciętnej to mega rzadkość a ty
  • Odpowiedz
Domyślam się, że młodej kobiecie może być trudno w ogóle dostrzec tam jakieś patologie. Ale dla przeciętnego mężczyzny, który kiedykolwiek próbował swoich sił na tym polu, to są tak oczywiste sprawy, że nawet nie trzeba ich tłumaczyć.


@lewoprawo: jakie patologie dostrzegasz? w jaki sposób algorytm działa byś szukał, ale nie znajdywał?
  • Odpowiedz