Wpis z mikrobloga

P0lczysko zawiedzione bo chady które mają loszki na pęczki mają chcieć "tę jedyną" kiedy dobre chuopy z tagu którzy by chcieli tę jedyną" na serio są dla niej niewidoczni dopóki nie ma gówniaka po chadzie chuop dobrze ją wyjaśnił ciąg dalszy w jego odpowiedzi w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem
wiecznysingiel97trt - P0lczysko zawiedzione bo chady które mają loszki na pęczki mają...

źródło: temp_file1288330878182956218

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiecznysingiel97trt: Może nie trzeba było sięgać wyłącznie po mężczyzn daleko spoza swojego poziomu atrakcyjności, którzy mieli tylko ochotę zaliczyć jakąś nową dupę i rozejrzeć się za kolejną, nawet jeśli z ich perspektywy nie jest to jakaś szczególnie atrakcyjna dziewczyna, a już na pewno nie materiał na poważny związek.
  • Odpowiedz
@Tunhan: No tak, więc facet powinien skakać co chwile po innych cipskach a żona ma być wierna i to akceptować. Bo męska zdrada to przecież nie taka jak kobieca :)))

@lewoprawo Wy też byście tak robili. A to, że nie macie okazji to żaden "dowód miłości" tylko brak alternatywy. Więc wasza "wierność" jest uja warta :)))

@Hariel XD Napisałam do przegrywów ogólnie, bo nie tylko wiecznysingiel blokuje komentarze.
  • Odpowiedz
Wy też byście tak robili. A to, że nie macie okazji to żaden "dowód miłości" tylko brak alternatywy. Więc wasza "wierność" jest uja warta :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Oczywiście, że by tak było i ja się nie spieram z rzeczywistością. Jedynie ją komentuję. Trudno mi też obwiniać tę kobietę, kiedy obecny świat stworzył przed nią iluzję olbrzymiego wyboru partnerów, a jej wewnętrzny biologiczny głos krzyczy, że ma sięgać tylko po tych najlepszych
  • Odpowiedz
Nie wiem o jakiej żonie mówisz, nie jestem pewny czy do końca zrozumiałaś moją wypowiedz, rola samca w naturze to zapłodnienie jak największej ilości samic o roli samic możesz sama poczytać.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Ale o jakim trendzie ty mówisz? Tak było zawsze, tylko po prostu kiedyś kobiety były uciskane ekonomicznie i brały byle kogo żeby mieć za co żyć. A to, czy pożądały tego Janka, z którym gniły po 50 lat to zupełnie inna sprawa :))) Ja też wolałabym "dzielić" się fajnym facetem z innymi kobietami niż być skazana na jakiegoś obleśnego Janusza... Chociaż miałabym z tego przyjemność i nie musiałabym się
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Jeśli sugerujesz, że jestem jedną z tych nawiedzonych konserw, które ubolewają nad tym, że minęły czasy aranżowanych małżeństw i kobiet zepchniętych do roli inkubatora / mebla kuchennego, to uspokajam że tak nie jest.

Mówię o trendzie na obrazku, wraz ze wszelkimi patologiami związanymi ze znajdowaniem partnera za pośrednictwem neta. To jest ten najgłośniejszy przykład, ale inną patologią są np. korporacje stojące za serwisami randkowymi i portalami społecznościowymi, którym
lewoprawo - @WyzwolonaPodrozniczka: Jeśli sugerujesz, że jestem jedną z tych nawiedzo...

źródło: Screenshot 2024-06-11 at 13-58-15 https __preview.redd.it_uwe4cchpfz5c1.png width 901&auto webp&s 2a44953cea451d5507ed833a3d98d48e5b5376aa

Pobierz
  • Odpowiedz