Wpis z mikrobloga

@grypa-grypowska menele po prostu nie śpią, a nie da się nie spać w ogóle, więc kiedyś po prostu zasypiają tam gdzie siedzą.

Przypomnij sobie jak zarywałeś nocki grając w gry. Jak minęła cała noc, a potem cały dzień, to kolejnego wieczora usypiałeś od razu.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: @rtone
@Katiee @StringerBell @NocnikDzienny

Psychiatra sprawdziła mój dziennik snu, i mimo że czuje się niewyspany i pospinany, to na papierze wygląda to dobrze. Wprowadziłem kilka tygodni temu zasady higieny snu oraz metodę ograniczenia snu - budujesz ciśnienie na sen śpiąc krócej i zwiększając stopniowo ten czas. Rzeczywiście pomaga to szybko zasnąć ale nadal się budzę się raz w nocy.
Babka powiedziała że w kwestii snu wygląda to już ok ale za napięcie i pozostałe dolegliwości odpowiada nerwica. Zaproponowała escytalopram którego jeszcze nie brałem lub terapię poznawczo -
stanley___ - @programista15cm: @rtone 
 @Katiee @StringerBell @NocnikDzienny

Psychia...

źródło: IMG_20240611_201243

Pobierz
  • Odpowiedz
Zdecydowałem się najpierw na lek.


@stanley___: Pamiętaj, że leki SSRI niczego nie leczą, a "tylko" łagodzą objawy. Odradzam podejście takie, że sprawdzisz najpierw lek i ewentualnie później terapia, to jest jak rozwiązywanie problemu bolącego zęba tabletkami przeciwbólowymi. Jeśli nie zlikwidujesz prawdziwych przyczyn to problem z Tobą zostanie. Jak nie wiesz od czego zacząć to kiedyś się natknąłem na takiego faceta pod pseudonimem "Dr Nerwica", możesz go posłuchać bo ewidentnie zna
  • Odpowiedz