Wpis z mikrobloga

Grzebie w moim struclu, a jako, że mechanik ze mnie żaden, to postanowiłem się posilić jutubem. Po polsku nie znalazłem czego szukałem, za to po angielsku znalazłem Polaka. Od razu mówię, że nie jest celem tego wpisu wyśmianie go, przeciwnie - szanuję, że chce trafić do szerszej publiki. Chłop zrobił bardzo dobrą robotę nagrywając ten film (nie mi oceniać sposób jego pracy, ważne że pokazał mi co mam zdemontować i to zadanie spełnił, a angielski i tak jest niezły w porównaniu do pajetów którzy są bądź co bądź native'ami). Ale co mnie urzekło to ten fragment. Treść właściwa to jakieś 30 sekund. Po obejrzeniu 20 minut filmu jednocześnie idąc krok w krok z autorem tak srogo śmiechłem, że stwierdziłem, że na dzisiaj etap demontażu przepustnicy i jej oględzin mnie już satysfakcjonuje i jutro będę się grzebać dalej. Autorowi wiszę piwo.
#mechanikasamochodowa #angielskizwykopem #heheszki

Just_Piotrek - Grzebie w moim struclu, a jako, że mechanik ze mnie żaden, to postanow...
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@George_Liquor: Tego jestem w stanie zrozumieć, z Irlandczykami się dogadywałem, za to przysł#!$%@?ąc się z boku rozmowom między nimi ni #!$%@? nie byłem w stanie zdania poskładać z tego bleblania, miałem wrażenie że mam, nomen omen, stroke xD
  • Odpowiedz