Wpis z mikrobloga

Tak jak ktoś pisał wcześniej. Nawet jakby były taśmy z super jakością, jak np. kaczyński uprawia s--s z nieletnią,albo księdzem. A potem jedzie pijany i śmiertelnie by potrącił nawet biskupa, to im poparcie tylko wzrośnie. Bo beton pisu uzna to za atak rządu, mistyfikacje, że osoby podstawiono, żeby zdyskredytować ich wodza.

Niestety Koalicja musi to wszystk dobrze przemyśleć, jaką strategię obrać, aby sama nie traciła poparcia. Przypominam, że za niecały rok mamy wybory prezydenckie.

#sejm #wybory #uniaeuropejska #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #praca
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Volantie: kiedyś myślałem że aby coś się zmieniło, musi po prostu pewne pokolenie wymrzeć. Teraz widzę że nic to nie da. Bo w rządzie jedne kur.. wejdą w miejsce drugich, a wśród wyborców ułomny beton zawsze będzie.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje Co wskazuje na to, że wygrana PO w wyborach prezydenckich jest pewna? Np. we wczorajszych wyborach PIS plus Konfa to koło 49% głosów a w prezydenckich doszłoby też do nich na pewno większość głosów Bezpartyjnych i część PSLu
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: a kto niby moze walczyc z nimi? Jak pisowcy pewnie wystawia morawieckiego xD wgniatacz putina jest skonczony wiec naprawde w wyborach prezydenckich to ko bedzie sie musiala postarac zeby ich nie wygrac
  • Odpowiedz
@MyScooter Wystarczy, że PIS nie wystawi znanego kandydata. Morawiecki to byłby strzał w kolano, bo ma zbyt duży elektorat negatywny.

Jeśli postawimy linię podziału społeczeństwa na linii "konserwatywny" i "liberalny" to konserw jest więcej, a jak jeszcze dodamy do tego ważny w prezydenckich czynnik ludzki zamiast partyjnego to różnie może być.

I moim zdaniem w ostatnich parlamentarnych PO zgarnęło spory bonus poparcia od ludzi, którzy na nich głosowali ale tak naprawdę
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno Myślę, że bardzo ważne będzie kogo w drugiej turze poprą wyborcy PSLu bo, obecnie prawie połowa posłów z koalicji 3D - PSL to właśnie ludowcy, a umówmy się że ich elektorat może nie być chętny głosować na jakiegoś liberała z KO.

Nie chce mi się tego teraz dokładnie liczyć ani sprawdzać jakie poparcie w parlamentarnych 2023 miał sam PSL ale mogą być języczkiem u wagi
  • Odpowiedz