Wpis z mikrobloga

@Adece: @Szczuroskoczek_ @AnonimoweLwiatko @okrupnik
Nie mogę wam nic wysłać, bo dostałem ją bezpośrednio na linkedinie jako propozycję tech leada w mojej dziedzinie. Teraz też pracuję na UoP i nie narzekam, b2b było dobre gdy miałem 20+ lat, teraz mając 30+ doceniam święty spokój który mam, czyli pracuję po 8 godzin dziennie z przerwami, wszystkimi świętami i benefitami. Te x lat temu robiłem wszystko by zarabiać jak najwięcej, teraz mając już mieszkanie
  • Odpowiedz
@adrninistrator: no nie wcale xD przy 33k brutto oddaajesz prawie 60% podatków zsumowanych zamiast 12% + ZUS

Na rękę z tego będziesz miał z 22k bo nie masz KUP a calkowity koszt to 40k, gdybyś dostał b2b masz 40k netto czyli ok 32k na rękę prawie 10k miesięcznie więcej
  • Odpowiedz
@adrninistrator: poza tym twoja złota rada to zostać team leaderem xD no chłopie na tym tagu siedzą chłopaki co mają 5 lat stazu a nie 15-20, odklejony totalnie jesteś, rada dla mida który nie może znaleźć roboty w IT "po prostu zostań leadem" co za dzban
  • Odpowiedz
@adrninistrator: typie tutaj płaczą głównie ludzie co mają 5-6 lag stażu a ty masz z 15,-20 skoro jesteś leaderem i mówisz że eldorado

Zapomniałeś też dodać że pracujesz 8-11h dziennie a nie 6-8h bo jako leader #!$%@? straszny, presja, terminy
  • Odpowiedz