Wpis z mikrobloga

Jak byłem młodym chłopakiem, to kupiłem sobie przerobionego Xboxa 360. Pamiętam jak grałem w grę Alan Wake. To było coś magicznego. Jedna z moich ulubionych gier. Mroczny klimat, fajna fabuła. Swego czasu modliłem się, żeby wydali drugą część. Dzisiaj mam 35 lat. Na dysku mam oryginalną grę Alan Wake 2. Komp pozwala na granie w Ultra. I co? Od kilku miesięcy nie włączyłem tej gry ani razu. Mam tak #!$%@? i bezsensowne życie, że granie w gry nie sprawiają mi żadnej przyjemności. To cholernie smutne, bo ja kochałem pierwszą część, a dzisiaj nie potrafię czerpać przyjemności z jej kontynuacji.
#przegryw #przegrywpo30tce #alanwake #alanwake2
dziobnij2 - Jak byłem młodym chłopakiem, to kupiłem sobie przerobionego Xboxa 360. Pa...

źródło: 1000001567

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@dziobnij2: normalny, dorosły człowiek ze względu na obowiązki życia codziennego ma czas na gry komputerowe 1-2 dni w tygodniu, łącznie kilka godzin. Dlatego czas spędzony przy komputerze traktuje jak nagrodę po ciężkim tygodniu i potrafi czerpać z tego przyjemność. Czeka na taką możliwość odreagowania, odskoczni od rzeczywistości. Ty nie masz żadnych obowiązków, w każdej chwili możesz podejść do komputera i grać ile chcesz. Dla Ciebie nie jest to żadna forma
  • Odpowiedz