Wpis z mikrobloga

Widzę, że kilka osób się zastanawiało czemu zniknąłem z wykopu.
Otóż dostałem bana za spam na kilka dni, nie było to jasne dla mnie co tym spamem było więc napisałem ticket z zapytaniem o konkrety.
Okazało się że z mojego konta został dodany wpis z reklamą jakiejś pato gali czy innego szajsu. Poprosiłem wykop, czy mogą sprawdzić historię moich logowań czy nie ma tam czegoś podejrzanego, żeby chociaż się dowiedzieć czy to moje hasło zostało złamane, czy wpis został dodany wykorzystując jakieś luki w serwisie, co jak wszyscy wiedzą już miało miejsce na tym portalu.
Support w celu weryfikacji poprosił mnie o e-mail, podałem nieprawidłowy bo nie pamiętam na który konkretnie zakładałem to konto kilka lat temu.
W odpowiedzi dowiedziałem się, że nie mogą mi pomóc, żebym sobie odpalił logowanie dwuetapowe a w ogóle to przypominają, że na wykopie nigdy w historii nie było żadnego wycieku danych xD

To była kropla przelewająca czarę goryczy, non stop jakieś ataki rumunów, ostatnio po nocach jakieś boty AI codziennie komentują co drugi wpis, spam z kont innych użytkowników, wprowadzanie durnych zmian denerwujących użytkowników przy jednoczesnym nie naprawianiu podstawowych funkcji o które ludzie proszą od lat. Olewackie podejście do użytkowników, które właśnie dotknęło mnie osobiście.

To wszystko połączone z demotywacją jaka poczułem dostając bana, który przerwał ciągłość moich wpisów, a swoje posiłki wrzucałem codziennie, nieprzerwanie od chyba już roku, sprawiło, że odechciało mi się korzystać z tego serwisu.

Robiąc tą przymusową przerwę tylko utwierdziłem się w tym, że nic nie straciłem nie korzystając z tego serwisu. Nie odczułem żadnego braku, nic wartościowego praktycznie stąd nie wynosiłem...

Nic nie pisałem, bo stwierdziłem, że odejdę z godnością, bez żadnego płakania i narzekania, które i tak nikogo nie obchodzi, ale w sumie kilka osób mnie obserwowało, więc zasługują one na te krótkie wyjaśnienie.

Swoje jedzenie wraz z okresowymi aktualizacjami formy wrzucam cały czas regularnie na Instagrama, przez którego można się ze mną skontaktować, gdyby ktoś miał ochotę:

https://www.instagram.com/xdmechu

Oraz ciągle wrzucam filmiki z jedzeniem na YT:

https://m.youtube.com/@xdmechu

Zajrzę tu jeszcze poczytać komentarze pod tym wpisem i więcej zaglądać na ten portal już nie zamierzam.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników, którzy mnie obserwowali, oraz cały tag #szczecin

#jedzzkrucjanem #wykop #zalesie
  • 24
  • Odpowiedz
@krucjan: Powodzenia. Instagrama nie zamierzam odwiedzać, ale zawsze jest kanał na youtube i go też powinieneś podlinkować. Jesteś kolejną osobą "pozytywnie zakręconą" która odchodzi z tego portalu.
  • Odpowiedz
@krucjan: Właśnie się zastanawiałem co tak pusto na tagu #szczecin ehhh, spam polityczny, wieczne szczucie na siebie ludzi, mnóstwo botów, a zawsze to kolejny dobry mirek musi mirko oglądać zza krat
  • Odpowiedz
@krucjan: Szkoda bo przez wypok łatwiej było do ciebie dotrzeć z jakimś pytaniem. Wiem że na yt odpowiadasz na komentarze ale mimo wszystko tutaj jest prostsza forma. No i w dodatku yt z jakiegoś powodu shadowbanuje moje komentarze, starałem sie dodawać coś pozytywnego pod każdym filmem, a następnego dnia komentarza już nie było i do tej pory przechodzi jeden na kilka.
Cytując klasyka "PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ PJOTER" wspomne, że na
  • Odpowiedz
@krucjan: a ja właśnie dzisiaj zjadłem uważam, że najlepszego chinola w mieście i byłem ciekaw czy też tam jadłeś (Tam An koło ryneczku na Wilczej). ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@krucjan: Powodzenia, ja tu już też mega rzadko zaglądam. Portal przejęli wyznawcy polityczni jedynej prawdziwej opcji i zwolennicy patostreamów i freakfightów. ;) Czytając wykop i inne portale można spokojnie dojść do wniosku, że poziom manipulacji tutaj sięgnął zenitu. Kiedyś siedzieli wyznawcy korwina i wtedy jakos bylo widać kontry i różne głosy, teraz zalane wszystko jest pod jedną uśmiechnięta opcje i koniec. Szkoda czasu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KimDzongJaroslaw nie no "dawaj film z #!$%@?" to już parę filmów miałem zrobionych. Zaczęło się mniej więcej od filmu jak spróbowałem w krzakach zjeść kebab z chilli and grill i z kebaba wielkiego na Dąbiu. Wtedy zacząłem ćwiczyć jedzenie i zrodziła się myśl że to fajna zabawa. Ale generalnie to spontan, tak te anakondy na rapackiego sobie jadłem, i dla jaj jakieś filmy z nimi nagrałem. Choć ogólnie kompetetywne jedzenie oglądam
  • Odpowiedz
@krucjan: Hah, miałem kiedyś identyczną sytuację! Włamano się na moje pierwsze konto i zaczęto wrzucać jakiś spam (na szczęście nic zbereźnego typowego dla nocnej ówczesnych czasów). Jednego dnia chcę się zalogować, patrzę, a tam perm ban xD. Przeglądam historię profilu i wtedy zobaczyłem te posty ze swojego konta.

Administracja mi zasugerowała, że żadnego wycieku nie było tylko pewnie ktoś ukradł dane mojego logowania i jeśli chcę odzyskać uprawnienia konta, mam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Swoją drogą przez ten czas co nie korzystałem pojawiła się nowa funkcjonalność, bo teraz jak odpaliłem apkę to dostaje 2x powiadomienie w telefonie o odpowiedzi we wpisie xD Pustych rzeczy nie potrafią tu ogarnąć, dramat.
  • Odpowiedz