Wpis z mikrobloga

@MrAltairek: Kibic. Całemu zespołowi #!$%@?łbym kary pieniężne za to co #!$%@?. Zresztą, to ich standardowe zachowanie. Grać z ogryzkami, ledwo wygrywać, mieć przerośnięte ego i myśleć, że dowieziemy wynik, a tu ukłucie. Ja to pół biedy. Ojciec jest na półmetku paczki fajek...
@Pommernstellung: Brzmi znajomo :d. Ja tam wam życzę 3,2 miejsca (zależy które Lech zdobędzie :p) bo to co ostatnio Wisła wyprawia to jest skandal, a w przypadku Pogoni wydaje mi się, że jak zaatakują puchary to będą wzmocnienia czy się mylę?
@MrAltairek: Broń Boże puchary. Po pierwsze nie zasługują, nie z tą grą. Po drugie, to przyniesie tylko straty. Naprawdę szkoda mi Azotów, że łożą na tych grajków pieniądze. Wzmocnienia już były. Nie wiem na co im ten Małecki... Ale bądź co bądź wzmocnienie przydałoby się. Ława, Bąk, Hernani out. Nigdy ich nie lubiłem, przerośnięte ego nic więcej, zwłaszcza Ława. Nienawidzę gościa. Nie chce mi się w sumie o nich pisać :/
@Pommernstellung: Jeśli chodzi o puchary to też to słabo widzę jeśli chodzi o kluby no ale cóż... Zagrać trzeba, a nóż się uda :P. Co do transferu Małeckiego to też jest on dla mnie niezrozumiały. Czyli ogólnie wniosek taki, że wzmocnień nie będzie?