Wpis z mikrobloga

  • 1
@Kempes: Jedyny komentarz jaki mogłeś spłodzić to "hmmm..."? Już widzę, jak Tusk pozwala hasać sobie jakiemuś człowiek Ziobry swobodnie. Po drugie to nie jest w zakresie jego obowiązków - owszem może wpływać potem na śledztwo, ale to "szeregowy" prokurator stawia zarzuty i zleca reliazacje ŻW. Po trzecie jest dementi. Chciałbym coś więcej, niż jakieś spekulacje randoma na X.
  • Odpowiedz
@jobless: źródłem Schwertnera był zapewne durny spin Giertycha, a tu zonk. Spójrz na oświadczenie powyżej. Jeśli prawdą jest to, co w nim napisano, okazuje się, że kozioł ofiarny nie wiedział o sprawie.
  • Odpowiedz
@jobless: akurat prokurator który zadecydował o tym był prawą ręką ziobry... Ciekawe czy to nie celowe działanie dla osobników takich jak ty którzy będą mieli przerzucać winę na "Uśmiechniętą Polskę"*...

*Uśmiechnięta Polska jest uśmiechnięta ponieważ nie popełnili żadnych machlojek za które grozi więzienie, dla przykładu nieuśmiechnięci:
aarahon - @jobless: akurat prokurator który zadecydował o tym był prawą ręką ziobry.....

źródło: zzzzzzzz4

Pobierz
  • Odpowiedz
@jobless: Ale ty wiesz, ze tego sędziego może odwołać tylko rezydent Du*a? Nie, ty tego nie wiesz, o czym świadczy twój komentarz.

to nie jest w zakresie jego obowiązków

To JEST JAK NAJBARDZIEJ w zakresie jego obowiązków. Jak widać, nic nie wiesz na temat zakresu obowiązków tego urzędnika.

Po trzecie jest dementi

Czekaj, ty uważasz dementi randoma z X za WIARYGODNE, a za mało wiarygodne uznajesz informacje podane przez dziennikarza
  • Odpowiedz
  • 13
@L3stko: Przecież napisałem o dementi.

@aarahon: No tak. Zdjęcie przestępców z PiSu jest ostatecznym dowodem, że to pisiorski prokurator jeździ z kajdankami po wschodniej granicy i szuka ofiar. XD
  • Odpowiedz
Zdjęcie przestępców z PiSu jest ostatecznym dowodem, że to pisiorski prokurator jeździ z kajdankami po wschodniej granicy i szuka ofiar.


@jobless: strasznie głupoty piszesz.
  • Odpowiedz
  • 4
@Kempes:
1. To nie jest sędzia, tylko zastępca prokuratora generalnego.
2. Tak, stawianie zarzutów i zlecanie zatrzymań nie jest w jego zakresie obowiązków.
3. Może jeszcze prócz Dudy dojeb Morawieckiego? XD
3. Ten "dziennikarz" napisał wyraźnie "moje źródło", czyli to może być każdy - czytaj random.
4. Twoje wysrywy ciągle nie obaliły dementi.
  • Odpowiedz
jak zaczniesz rozmowę na poważnie to daj mi znać.


@jobless: jeśli mam pisać takie rzeczy jak ty, że zdjęcie przestępców z pisu to ostateczny dowód na że to pisiorski prokurator jeździ z kajdankami po wschodniej granicy i szuka ofiar to przykro mi, to takiego poziomu szurstwa i zidiocenia się nie zniżę ale uważam że rozmowa z osobą o takich poglądach jest bezcelowa, nawet jak fakt uderzy cię w twarz to
  • Odpowiedz
@jobless:

1. To nie jest sędzia, tylko zastępca prokuratora generalnego.

To nadal jest prokurator, a więc... doczytaj sobie sam, bo "Prokurator może zarządzić zatrzymanie i przymusowe doprowadzenie osoby podejrzanej albo podejrzanego"

3. Może jeszcze
  • Odpowiedz
1. Jako argument wrzucasz zdjecie ludzi, którzy nie maja nic wspólnego ze sprawą i się jeszcze dziwisz, że ja się dziwię na twój argument.


@jobless: nie, to nie jest mój argument. To jest tylko ilustracja kogoś kto nie jest uśmiechniętym. Zdjęcie jest nawet celowo przywołane tylko i wyłącznie w wytłumaczeniu definicji której użyłem.

2. To zdjęcie przedstawia ludzi z PiSu z prawomocnymi wyrokami, a Ty sie dziwisz, czemu nazywam ich
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon:

nie, to nie jest mój argument. To jest tylko ilustracja kogoś kto nie jest uśmiechniętym. Zdjęcie jest nawet celowo przywołane tylko i wyłącznie w wytłumaczeniu definicji której użyłem.


Teraz sobie przypomniałeś, że nie Twój?
  • Odpowiedz
Teraz sobie przypomniałeś, że nie Twój? Aha


@jobless: nie, nic takiego nie miało miejsca. Masz problem z urojeniami? xD

No tak, bo na moje wspomnienie o przestępcach z PiSu, ktoś inny z Twojego konta napisał "strasznie głupoty
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon:

nie, nic takiego nie miało miejsca. Masz problem z urojeniami? xD


Sprawdziłęm i znowu hacker nie, to nie jest mój argument. Widze, że tłumaczenie jak typowy internetowy pijak kiedy wytrzeźwieje. "To nie ja"
  • Odpowiedz
@jobless:
Zapomniało ci się wspomnieć o Art. 57 paragraf 3, w którym jasno pisze, że "Prokurator Generalny, Prokurator Krajowy lub zastępca Prokuratora Generalnego sprawujący nadzór nad departamentem Prokuratury Krajowej właściwym do spraw postępowania przygotowawczego może zwrócić się o przeprowadzenie czynności operacyjno-rozpoznawczych podejmowanych przez właściwe uprawnione organy"

Jak na fajnokremlaka to jesteś wyjątkowo wyszczekany, a do tego twoje prostactwo wywołuje uśmiech politowania, bo dawno tak prostackiego wychowania, wyniesionego z
  • Odpowiedz