Wpis z mikrobloga

Władze Tokio uruchomią swoją własną apkę randkową, w ramach walki z niską dzietnością:
https://japantoday.com/category/national/tokyo-govt-to-launch-dating-app-to-boost-birth-rate

W sumie to może być ciekawy eksperyment, co się stanie jeśli apka randkowa faktycznie będzie miała na celu dobieranie ludzi w pary, a nie tylko jak najdłuższe dojenie hajsu z premium.

#swiat #ciekawostki #tinder #japonia
lewoprawo - Władze Tokio uruchomią swoją własną apkę randkową, w ramach walki z niską...

źródło: _w850

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@lewoprawo: problemem jest to, ze dla 90% kobiet atrakcyjnych jest 10% facetów którzy doskonale o tym wiedza i dla nich związek to jest ostatnie czego szukają. I żadne aplikacje randkowe tego nie zmienia.
  • Odpowiedz
a może ludzie po prostu nie chcą mieć dzieci i pora przestać ich zmuszać do rozmnażania się? 8 mld ludzi wystarczy


@donttalktome: Sam mam podobne spostrzeżenie. W zasadzie jedynym co stoi na przeszkodzie jest system emerytalny którego nikt nie chce zreformować bo to są miliony wyborców którym pasuje to co jest i będzie ich tylko przybywać. Efekt jest taki, że system ten będzie ile się da sztucznie podtrzymywany przy życiu sprowadzaniem
  • Odpowiedz
@Zle_Japko natura nic nie twierdzi. Ewolucja nie gra w szachy, a raczej w kości. Naszymi działaniami zmieniamy bezwiednie bieg ewolucji własnego gatunku, czy tego chcemy czy nie. Możemy świadomie ominąć ślepą uliczkę. Ale to już temat bardziej filozoficzny i socjologiczny.
  • Odpowiedz
mnie ciekawi w sumie przyczyna, jaka stoi za tym, że ludzie chcą mieć dzieci. Aby rodzicom się nie nudziło?


@SpokojnyLudzik: Tak mają po prostu zdrowe zwierzęta, dupczą się a z tego są dzieci, później działa oksytocyna i jest przywiązanie i jesteś szczęśliwy a jak wychowasz to nawet się zaopiekują na starość.
My wymyśliliśmy antykoncepcje a do tego nurt "baw się hulaj, piekła nie ma" tyle, ze to działa tylko jak jest
  • Odpowiedz
@Bardak

@Linnior88: Miasto 50 tysięcy, na chwilę obecną nie kojarzę żadnej samotnej kobiety po trzydziestce. A faceci?? Na pęczki samotnych.

Proszę spakować w karton wysłać do mnie , coś sobie poprzebieram.
  • Odpowiedz
bo serio nie rozumiem jak można się dziwić rodzicom, że cię zrobili xd


@voldi: ja się nie dziwię, że rodzice mnie zrobili... ja się jedynie zastanawiam nad tym, czemu ludzie chcą mieć dzieci. Teraz coraz mocniej ludzie dzielą się na tych, co chcą mieć dzieci i tych, co chcą żyć bez nich.
  • Odpowiedz
  • 0
@lewoprawo Mega spoko pomysł moim zdaniem. Tinder to rak, próbuje jedynie wyłudzić $$$ od mężczyzn i prowadzi do radykalizacji feministek
  • Odpowiedz
ja się jedynie zastanawiam nad tym, czemu ludzie chcą mieć dzieci.


@SpokojnyLudzik: Nie chcą, robią je bo mamy mechanizm dający nam przyjemność podczas dupczenia (to głownie) i kilka innych mechanizmów zarówno biologicznych jak i społecznych, wiesz grupy, które maja dużo młodych będą silniejsze w przyszłości...
Ale wynaleźliśmy prawie 100% skuteczną antykoncepcję i rozdzieliliśmy najsilniejszy bodziec czyli przyjemność od robienia dzieci i tu masz odpowiedź dlaczego nie robimy.
Dziecko tez gruntuje związek,
  • Odpowiedz