Wpis z mikrobloga

Władze Tokio uruchomią swoją własną apkę randkową, w ramach walki z niską dzietnością:
https://japantoday.com/category/national/tokyo-govt-to-launch-dating-app-to-boost-birth-rate

W sumie to może być ciekawy eksperyment, co się stanie jeśli apka randkowa faktycznie będzie miała na celu dobieranie ludzi w pary, a nie tylko jak najdłuższe dojenie hajsu z premium.

#swiat #ciekawostki #tinder #japonia
lewoprawo - Władze Tokio uruchomią swoją własną apkę randkową, w ramach walki z niską...

źródło: _w850

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@voldi: Aż nie wiem czy ci odpowiadać i nie do końca mi się chce bo widzę już powoli jakie masz podejście i sam teraz nie wiesz o czym mówisz ale spróbuje.

Zacznę od początku

Wykupywanie mieszkań pracowniczych natomiast miało miejsce ale mogłeś to zrobić za grosze po tym jak ileś tam lat wynajmowałeś, to nie tak, ze dostałeś mieszkanie, miałeś mieszkanie za które normalnie płaciłeś co miesiąc czynsz a nie mieszkanie
  • Odpowiedz
Teraz też co miesiąc płacisz czynsz w mieszkaniu zawsze go płacisz nawet jak jest twoje. A tu jest ta mała różnica: Teraz raczej już nie ma mieszkań pracowniczych i nie możesz wykupić za grosze mieszkania niezależnie od tego ile lat je wynajmowałeś.


@darandol: Tak sherlocku, teraz masz kredyt ale mieszkania pracowniczego było coś co dostawałeś albo nie i czekałeś np. 15 lat a jak dostałeś mogło się okazać, ze dzielisz je
  • Odpowiedz
@voldi: Nawet ciekawie mi się z tobą dyskutuje i mógłbym dalej łapać cię za słówka. Ale miałem bardzo pracowite i aktywne 2 tygodnie i nie mam siły przekonywać randomowej osoby do swoich przekonań.

Więc tak krótko powiem:
Szczęście to też napicie się przypadkiem wódki z odpowiednią osobą (co działa i w dzisiejszych czasach, sam jestem tego przykładem). A skoro za łapówkę można załatwić coś co ogólnie jest niedostępne to i z
  • Odpowiedz