Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Serio, rzygać mi się chce jak pomyślę o tym, że laska której się podobam była zaręczona z jakimś facetem starszym od siebie o jakieś 20 lat i posiadającym dwójkę dzieci… :/

#oswiadczenie #zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim U mnie było dokładnie to samo. Ze względu na zawód, który wykonuję trzeba odbębnić praktykę kilkuletnią i przygotowywałem jedna dziewczynę zaraz po studiach do zawodu, która w tym czasie próbowała mnie poderwać. Już pomijając, że stosuję się do zasady, żeby nie wojować sercowo w pracy, żeby uniknąć kwasów to tak samo jak u Ciebie - była ona w związku z prawie 20 lat starszym facetem, który był rozwodnikiem, miał zasądzone
  • Odpowiedz
Co te baby mają w łbach to ja nawet nie wiem


@SonidoStark: Polki mają zazwyczaj bardzo niską samoocenę i stąd takie anomalie, że #!$%@?ą się nawet w starym rozwodniku i alimenciarzu po podstawówce i jeszcze będą mu dziękować, że je chciał. Jeszcze, żeby ci faceci byli dobrymi ludźmi to pół biedy, ale oni często traktują taką kobietę jak ścierkę do podłogi. Ostatnio słuchałam takiego podcastu : https://youtu.be/VmmkL11eV4Q?si=qtGyWjlF19xQhjcx Tu masz obraz,
  • Odpowiedz
Nie ma szans żebym zaakceptował taką przeszłość


@mirko_anonim: ale tu już nawet wykopki i ja się śmiejemy z takiego nastoletniego podejścia. Bo czym różni się penis 45-latka od 31-latka? Byłaby dla ciebie jakaś różnica gdyby ta różnica wynosiła 2 lata? xd Ostatnio był podobny temat z różnicą wieku i 'groomingiem'.
Aż śmiać się chce jak cos takiego się czyta. Może byli w sobie zakochani i odpowiadało im takie życie? Byli
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):
@smallboobslover: tak tak, a później tacy jak ty i ten drugi o którym wspominasz pierwsi będą do na śmiewania się z takiego faceta: ”hehe patrzcie cuckold, ma laske z przebiegiem passata”

Poza tym nie wiem czy wiesz, ale mamy kryzys demograficzny i podbieranie młodych lasek młodym kolesiom przez starych dzieciatych facetów nie służy wzrostowi demografii. Bo jeden facet będzie miał 3 baby i z każdą jedno dziecko, a tak mógłby mieć 3 dzieci z jedną, inny facet miałby znowu 2, 3 dzieci z drugą kobietą i kolejny 2, 3 z trzecią. A gdy tylko jeden miał by po jednym dziecku z trzema kobietami, no to sory, ale jesteśmy na minusie, bo pozostałych dwóch nie weźmie
  • Odpowiedz
Co poradzisz, że baby są głupie, a stare dziady, które dobrze znają ich naturę, są za pomocą manipulacji w stanie zrobić im kisiel we łbie.
  • Odpowiedz
tacy jak ty i ten drugi o którym wspominasz pierwsi będą do na śmiewania się z takiego faceta: ”hehe patrzcie cuckold, ma laske z przebiegiem passata”


@mirko_anonim: za bardzo wszedł Ci wykop ;p
To twoje życie, lepiej zadbać aby bylo ono jak najlepsze.

mamy kryzys demograficzny i podbieranie młodych lasek młodym kolesiom przez starych dzieciatych facetów nie służy
  • Odpowiedz
Poza tym nie wiem czy wiesz, ale mamy kryzys demograficzny i podbieranie młodych lasek młodym kolesiom przez starych dzieciatych


@mirko_anonim: mmm nie to co w starożytności i średniowieczu, oświeceniu gdzie młode sie wydawało za starych kupców itd
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

to już tak prawiczkowo- śmieszny argument, że nie wiem czy w ogóle na to odpowiadać xd


@smallboobslover: jak powiedzieć, że nie jestem orłem z matmy nie mówiąc o tym, że nie jestem orłem
  • Odpowiedz