Wpis z mikrobloga

@Defined

Chłopak dzisiaj pojechał po całości, aż mi łezka poleciała, rozwalił system i śmieci z kartelu deweloperskiego.

Został bohaterem tagu #nieruchomosci

Rzeczywiście odkąd ja żyję to ciągle słyszę, że brakuje około 2 milionów mieszkań. Czyli maleje populacja, nie rodzą się ludzie, budują się ciągle nowe osiedla, niby była do nas migracja, ale wcześniej przez lata Polacy emigrowali za granicę, w Covidzie zmarło 300 k ludzi, wielu ludzi od tego czasu zbudowało sobie domy, ale od zawsze brakuje 2 milionów #!$%@? kurników

Powinniśmy jakoś nazwać te 2 miliony. Np: stała Hetmana, stała Budy, stała Koalicji Deweloperskiej

To jakaś magia.

Do tego zauważyłem, że mamy obecnie taki wysyp śmieciowych, sponsorowanych gównoartykułów, mających nakręcić fomo, żeby jeszcze garstka jakichś frajerów ubierała się w skrajnie przewartościowane kurniki.

Tego już za wiele. Ja będę wszystkim znajomym i rodzinie wybijał to z głowy i kpił otwarcie z tego wszystkiego, powtarzając odwrotne frazy do tych sponsorowanych i kolportowanych przez mafię deweloperską, bo trzeba z tym walczyć.

Ceny się już odkleiły, każdy ma tego dość. Tych chorych warunków kredytów i absurdalnych cen za kurniki, a przede wszystkim urządzaniu sobie folwarku przez ubranych staruchów, leniwych rentierów, którzy nic innego nie potrafią wymyślić, żeby zarobić oprócz kupowania, wynajmowania i pompowania kurników.

Każdy z was ma jakichś znajomych i powinien przy nich wyśmiewać się z tego, bo polacy to sekta nieruchomości, którym wtłaczano tę propagandę półprawd i skrajnie naciąganych informacji przez lata.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #nastart #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #mieszkanienastart #kredythipoteczny #kredyt2procent
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach