Wpis z mikrobloga

  • 0
@G06DbT: no ja pewnie zacznę z jutuba ale jestem ciekaw jak te programy w stylu gier wypadają
harleja TE-20HH SBK z gitaresko i hb jamboxa
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: chciałem TE-52 NA bo opiniami wygrywa wszystko ale jednak wizualnie bardziej tamta mi podeszła ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@7uras: tylko rocksmith 2014 o ile jesteś w stanie kupić jeszcze bo już wycofali z steama chyba. No i nie traktuj tej gry jak główny sposób nauki a raczej dodatkowy / rozrywkę
  • Odpowiedz
  • 0
o ile jesteś w stanie kupić jeszcze bo już wycofali z steama chyba


@bb-8: Rocksmith 2014 Edition: Remastered (v165.396631 + All (>1500) DLCs, MULTI6) [FitGirl Repack] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@7uras O! A co za gitarkę zamówiłeś kolego? Wyślij fotę jak przyjedzie i nie zapomnij zawołać ;) Mam dobre wieści - w Rocksmith2014 też można grać kolędy. Nie pamiętam czy wyszło oryginalna paczka DLC z kolędami, ale na pewno można zassać CDLC z Customs Forge. O Yousician wiem nie wiele, ale nie potrzebuję niczego innego odkąd mam Rs2014. Byłem beta testerem Rs+, ale nie dorasta do pięt idealnemu Rs14, bo praktycznie
  • Odpowiedz
@7uras: Ja bardzo lubię Yousician. Piosenki w ścieżce nauki nie są jakieś wybitne, ale poziom trudności wzrasta, więc można załapać skilla. Później może coś od Paula Davidsa albo wspomnianego Ricka Beato. Albo po prostu granie z tabów. :)
  • Odpowiedz