Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/link/7457003/bus-nad-morskie-oko-zachwycil-turystow-goralski-jek-niesie-sie-miedzy-turniami/

Zakończyły się testy pierwszego elektrycznego busa na trasie do Morskiego Oka

Turyści zachwyceni, konie odpoczęły, a górale złapali ból dupy

Jak dla mnie pełen sukces xD

#zakopane #gorale #ekologia #zwierzeta #neuropa #gory #podroze #podrozujzwykopem #turystyka #mikroreklama #januszebiznesu #heheszki
Tumurochir - https://wykop.pl/link/7457003/bus-nad-morskie-oko-zachwycil-turystow-gor...

źródło: temp_file5970382892220800145

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Tumurochir a nie lepiej wózki które by wspierały pracę konia? W sensie jak takie ręczne wózki widłowe elektryczne pomagają kołchozowiczom przenosić tony bez wysiłku a tu koń by mógł iść bez wysiłku.
  • Odpowiedz
@Tumurochir ja bym tam jeszcze zrobił w tym mieście darmowa komunikacje miejsca z prawdziwego zdarzenia i busy z rozkładem dowożące do szlaków zamiast tych gówno taksówek. Tylko po to żeby ich dupa piekła 😆
  • Odpowiedz
@Elec: Cześć na kabanosy, część wezmą "fundacje" które zrobią ckliwe zbiórki na "biedne koniki po góralach" (potem pójdą na kabanosy) najbardziej przegrane pójdą do handlarzy, którzy opchną je ludziom bez jakiekolwiek wiedzy o koniach i będą robić za kosiarki , nabawią się mnóstwa chorób od złej diety i braku ruchu, końskiemu wetowi płaci się złotem także marny ich los. Rozwiązaniem problemu było zmniejszenie dozwolonych wozów albo zwiększenie zaprzęgu, nie usuwanie koni
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Żeby ludzie o kulach, małe dzieci czy dziadki 70+ letnie były w stanie przejść te ok. 10 km asfaltem a zdrowe chłopy i baby musiały być specjalnie wożone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tumurochir: koń jest stworzony do pracy. Dlaczego w zimie konie chorowały? Bo nie miały ruchu. Poza tym każdy woźnica ma od góry wyznaczony dzień jazdy i liczbę kursów....
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Byku, klimat to masz idąc pieszo, bo to są góry. Mimo, że droga asfaltowa. Może jestem górskim ekstremistą, ale naprawde nie każdy musi tam jechać. To nie jest obowiązek wejść nad morskie jak się nie ma kondycji. A inwalidzi na pewno ucieszą się nawet z busika, bo oni tego faktycznie potrzebują.
  • Odpowiedz
Byku, klimat to masz idąc pieszo, bo to są góry.


@kapitan_spaulding: Typie, ale ja tam nigdy niczym nie wjechałem. Kila razy normalnie wszedłem. Klimat robi to, co jest w okół mnie i co mnie mija.
Widocznie ktoś postanowił zrobić z MO atrakcję bardziej "ogólną" i dostępną dla niedzielnego turysty. Nie wiem czy to dobra decyzja- może się opłaca, może nakręca popyt na inne atrakcje czy usługi. W całych Tatrach jak dla
  • Odpowiedz