Wpis z mikrobloga

Kisne za każdym razem gdy jakiś wychodek próbuje wmówić mi, że "wy baby wszystkie jesteście takie same, chcecie gościa XYZ który robi ABC".

Taki choooy xD

To wychodki są wszystkie takie same. Te same poglądy, odzywki, zainteresowania. I przekonanie o własnej nieomylności na temat kobiet, nawet tych, których na oczy nie widział a już próbuje jej wmówić, że zna ją lepiej niż ona sama siebie.

Żaden z nich nie potrafi przyswoić, że nie każda kobieta chce badboya, który wymieli jej jelita od środka swoim turbo śmiglem. Może większość takiego chce, ale ja zauważyłam, że większą chęć na seks mam w stosunku do bezbronnych facetów.

Facet płakał, leży chory i osłabiony? Można go wykorzystać niczym seks lalkę? Wtedy jest w pyte!

A nie jakiś seba, który roocha dla własnej przyjemności nie patrząc, czy kobiecie jest wygodnie bądź czy jej nie boli. Albo jak szarpie za włosy i pluje, to brak szacunku, jak tak można?

Szarpać za włosy to mogę ja jego a nie on mnie, a za dominę się nie uważam.

Im facet bardziej pewny siebie, chamski i egoistyczny, tym bardziej jest prymitywny i tym większe obrzydzenie mam do takiego.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #blackpill
  • 36
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: xD tak, bezbronny facet jest bardziej seksowny. Nic ma to nie poradzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja decyduje, ja przoduje, nie jestem bierna
I nie mam tu na myśli sytuacji że facet umiera na gorączkę 40 stopni a ja go guauce, bo chyba tak to zinterpretowales.
  • Odpowiedz
nie mam tu na myśli sytuacji że facet umiera na gorączkę 40 stopni a ja go guauce, bo chyba tak to zinterpretowales.


@AlienFromWenus: No tak

Im facet bardziej pewny siebie, chamski i egoistyczny, tym bardziej jest prymitywny i tym większe obrzydzenie mam do takiego.


Szczerze to wydaje mi się, że to raczej szukasz mało zaradnego faceta, a zwłaszcza jak nie podoba ci się pewność siebie u faceta
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: tak lubi seks z ciamajdami że aż musi o tym pisać zfrustrowane wpisy na wykopie. oj tak, widać tą satysfakcję z życia xDDD ciekawe ile jeszcze dasz radę tak udawać przed samą sobą i kiedy czara frustracji w końcu się przeleje.
  • Odpowiedz
Im facet bardziej pewny siebie, chamski i egoistyczny, tym bardziej jest prymitywny i tym większe obrzydzenie mam do takiego.


@AlienFromWenus: Coś w tym jest, większość dwumetrowych napakowanych Sebastianów z tatuażami jest dla mnie odpychająca, a wykopki i tak będą wmawiać, że każdej się taki podoba.
  • Odpowiedz
@heniek_8: każdy pisze co chce, nawet mający żonę i dzieci, ale tylko ja jak coś piszę, to robicie problem xD wy się cieszcie że wasze żony/kochanki/matki/siostry, które tu obsmarowujecie, nie widzą tego, co na ich temat wypisujecie na Mirko.
  • Odpowiedz