Wpis z mikrobloga

Kisne za każdym razem gdy jakiś wychodek próbuje wmówić mi, że "wy baby wszystkie jesteście takie same, chcecie gościa XYZ który robi ABC".

Taki choooy xD

To wychodki są wszystkie takie same. Te same poglądy, odzywki, zainteresowania. I przekonanie o własnej nieomylności na temat kobiet, nawet tych, których na oczy nie widział a już próbuje jej wmówić, że zna ją lepiej niż ona sama siebie.

Żaden z nich nie potrafi przyswoić, że nie każda kobieta chce badboya, który wymieli jej jelita od środka swoim turbo śmiglem. Może większość takiego chce, ale ja zauważyłam, że większą chęć na seks mam w stosunku do bezbronnych facetów.

Facet płakał, leży chory i osłabiony? Można go wykorzystać niczym seks lalkę? Wtedy jest w pyte!

A nie jakiś seba, który roocha dla własnej przyjemności nie patrząc, czy kobiecie jest wygodnie bądź czy jej nie boli. Albo jak szarpie za włosy i pluje, to brak szacunku, jak tak można?

Szarpać za włosy to mogę ja jego a nie on mnie, a za dominę się nie uważam.

Im facet bardziej pewny siebie, chamski i egoistyczny, tym bardziej jest prymitywny i tym większe obrzydzenie mam do takiego.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #blackpill
  • 36
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: no te treści są trochę skrajne. Zawierają prawdę, z którą się zgadzam, ale ton jest bardzo prowokacyjny i wygląda jakby był dobrany pod wywoływanie gównoburzy.

Inne wykopki też używają takiego tonu, ale zazwyczaj wtedy ignoruję wpis, bo mam już dość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
no te treści są trochę skrajne. Zawierają prawdę, z którą się zgadzam, ale ton jest bardzo prowokacyjny i wygląda jakby był dobrany pod wywoływanie gównoburzy.


@jamniczek_trailowy: @AlienFromWenus: Mam takie same odczucia, też się zgadzam z sensem tego wpisu, ale można było to wszystko ująć trochę inaczej i nie robić tego samego, co tamte wykopki, czy nie generalizować.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@smallboobslover:

Nie rozumiem, czemu zeszmaconą i zbrukaną?

Rozumiem, że facet też czerpie przyjemność z bycia zbrukanym, gdy wykorzystała go domina lub gdy on będąc np prezesem firmy "wykorzystał" bezbronną sekretarkę ze wsi, bo to liga grubo poniżej jego?
  • Odpowiedz