Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w rmf symetryzm w całej okazałości - mazurek psioczący na ,,wojnę polsko-polską", że w sumie to czy ktoś uznaje pisowskie trybunały czy nie to wyłącznie kwestia sympatii politycznych, że media to najpierw był pisowskie a teraz nowa władza je ,,odbiła", że Polacy mają dosyć tych sporów itd.

Oczywiście nie napomknął ani słowem o tym, że to pis rozkręcił cały ten burdel, że przed pisem nie było tak ostrych konfliktów ustrojowych. Że to pis #!$%@?ł instytucje publiczne i teraz te instytucje są w pełni podległe kaczyńskiemu. Że respektowanie pisowskich nominatów na wysokich stanowiskach oznaczałoby paraliż nowej władzy.

To właśnie przez takich ludzi jak mazurek pis mógł przez osiem lat urządzać nam białoruś.
#polityka #bekazpisu #4konserwy #sejm #kanalzero #mazurek
  • 10
  • Odpowiedz
@dozerman230: Weź mi nawet nie wspominaj o tym pseudo dziennikarzu. Zygac mi się chce, jak go widzę. Dla mnie to jest podobne zachowanie jak Red is Bad. Wycieranie sobie gęby Polską, flagą, a z tyłu pisowskie interesiki się kręcą.
  • Odpowiedz
@dozerman230:
1. Mazurka brat dostał od pisiorów intratną posade w spółce skarbu państwa
2. Od tamtej pory nikt nigdy nie widział Mazurka zadającego jakiekolwiek trudne pytanie pisowcowi

Ten człowiek to karykatura dziennikarstwa
  • Odpowiedz
że w sumie to czy ktoś uznaje pisowskie trybunały czy nie to wyłącznie kwestia sympatii politycznych,


@dozerman230: i ma 100% racji. Sądów PIS nie uznaje Unia. Więc w zależności od twoich sympatii politycznych możesz uznawać to co UE, albo na przykład być zwolennikiem Rosji i nie uznawać wyroków sądów UE ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@dozerman230 i patrz, sam źle pamiętasz. To pierwsza platforma powołała ziomeczkow do TK na zapas do czego nie mieli prawa.
To pierwsi zaczęli rozkręcać ludzie Kopacz i potem Pis dołożył swoje a teraz więcej jeszcze dokłada Tusk.
Powinny być jakieś kary, np tracisz mandat posła jak się nie dogadacie w sejmie ze wszystkimi i nowi wchodzą spróbować czy dojdą do jakiegoś porozumienia. Obecnie nie ma żadnej presji żeby zmierzać ku mniejszemu
  • Odpowiedz