Wpis z mikrobloga

@FPmaster: Wiem, bardziej mi zależy na tym, by uświadomić jakieś nieliczne zagubione osoby, że świat wcale nie wygląda tak jak sobie to randomowy wykopek napisze.

@PanG Jakby japończyków to dotyczyło, to w japonii nie byłoby żadnych studiów tatuaży, a jest ich tam sporo ¯\(ツ)/¯ może i nie mają tam jakiegoś bardzo pozytywnego podejścia do tatuaży, ale też nie jest tak, że osoby z nimi wyrzuca się z każdego miejsca
  • Odpowiedz
  • 1
ale to Wy ciągle dzwonicie z bólem dupy o tatuaże.


@N4lesnik to mój pierwszy post o tatuażach od pewnie pół roku jak nie więcej. Co więcej podałam tylko przeczytany w google fakt ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

sama wymyśla albo szuka jakich skrajnych przypadków, które akurat podpasują
WielkiNos - >ale to Wy ciągle dzwonicie z bólem dupy o tatuaże. 

@N4lesnik to mój pi...

źródło: temp_file1412698437057641557

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Skoro wcześniej tą panią postowałeś to sobie i zobacz jej materiał na temat tatuaży, bo chyba lepiej posłuchać osoby, która na co dzień w danym miejscu mieszka niż jakieś artykuły, które są często pisane przez chatgpt i na podstawie info sprzed 10 lat ¯\(ツ)/¯
Bardziej tu chodzi tylko i wyłącznie o to, by jakieś stare osoby nie miały bólu dupska, że ktoś ma tatuaż. Z roku na rok co
fuurin - @WielkiNos: Skoro wcześniej tą panią postowałeś to sobie i zobacz jej materi...
  • Odpowiedz
@WielkiNos widzisz, więc smęcisz straszne farmazony. Może i zdarzają się miejsca gdzie coś takiego nie jest zbyt szczególnie miło widziane ale halo przecież Japończycy robią sobie tatuaże tak by nie znajdowały się na torsie i kończyły max na przedramieniu/nadgarstkach.
  • Odpowiedz
W Japonii ludzie z tatuażami są wypraszani z restauracji, siłowni i innych miejsc publicznych. Tatuaże nie są tam mile widziane. Dla Japończyków to redflag i powód do traktowania takich ludzi z dystansem.


@WielkiNos: Ciekawe co na to Yakuza.
mietek79 - >W Japonii ludzie z tatuażami są wypraszani z restauracji, siłowni i innyc...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
W Japonii ludzie z tatuażami są wypraszani z restauracji, siłowni i innych miejsc publicznych. Tatuaże nie są tam mile widziane. Dla Japończyków to redflag i powód do traktowania takich ludzi z dystansem.


@WielkiNos: serio? jaki ciemnogród xDDDD

ps. nie mam i nie planuje mieć żadnych tatuaży
  • Odpowiedz
dlaczego moja tatuażystka spędziła cały maj w Japonii i z żadnego miejsca nie została wyrzucona, mimo że prawie całe ciało ma wytatuowane?


@fuurin: nie wiem czy OP pieprzy głupoty czy nie ale tu powód może być zgoła inny - ona po prostu była gaijin. Obcokrajowiec i turysta są w Japonii traktowani duzo lepiej. Pamiętasz jak przychodzili goście i mama wyciągała lepsze talerze oraz dawała im nowe kapcie? To pomnóż to
  • Odpowiedz