Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Słyszysz dzwon tylko nie wiesz gdzie on.

Członkowie Yakuzy, największej mafii w Japonii słyną z pokrywania swoich ciał wielkimi tatuażami. I z tego względu są często wypraszani czy odmawia się im różnych usług, bo nie każda restauracja czy hotel chce obsługiwać kryminalistów. I to tacy ludzie mają problem, a nie przeciętny japończyk z jakimś drobnym obrazkiem
Nusantara - @WielkiNos: Słyszysz dzwon tylko nie wiesz gdzie on.

Członkowie Yakuzy, ...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to nie prawda. Koleżanka wróciła tydzień temu z Japonii i nie było problemów, a ma tatuaże na ramieniu. Sami Japończycy faktycznie krzywo na to patrzą, ale turystom nie robią problemów chyba że chcesz iść na publiczne gorące źródła. Ale prywatne sesje są tylko dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

ty byłaś kiedyś w Japonii?

@rafau16 nie, ale jeśli traktują wytatuowanych ludzi z dystansem to się chętnie wybiorę.

No i na tym powinien skonczyc sie ten watek. W dupie bylas i gowno widzialas, ale madrzysz sie na podstawie jakichs polskich artykulow rozpowrzechniajacych mity w stylu "a w japonii to ludzie so honorowi, grzeczni i w ogole to sa samuraje i codziennie jedza sushi na obiad"
  • Odpowiedz
@voot:

@WielkiNos napisała tylko ciekawostkę, a Ty masz ból dupy i piszesz o czepianiu się :D


WielkiNos is ból dupy oraz czepianie się to jedno i to samo przecież. XD

Setne zarzutki, lamentujące, że ludzie robią inaczej niż łun i mu się nie podoba się.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: byłem w Japonii (nietylko Tokio XD) rok temu, mam tatuaże na szyi/rękach i... z żadnego miejsca mnie nie wypraszano XDDD

więc w dupie byłaś, incelko, i gówno widziałaś, jak zwykle

prawda jest taka, że jedyne miejsce, z którego cię #!$%@?ą to onsen (łaźnie), ale nawet większość z tych miejsc oferuje bandaże, żeby zakryć tatuaże, bo klient = $$
  • Odpowiedz
jak koleś został wyproszony.


@WielkiNos: nie widzę, żeby został wyproszony ¯\(ツ)/¯

Nawet jeśli nie zmyśla to to jest jakiś promil, a nie reguła. I przy okazji głupota, bo co to komu przeszkadza, że ktoś sobie obrazek namalował.
  • Odpowiedz
@fuurin bo jest kobieta i gajin, panują inne zasady.
Na siłownię chodziła? Bo tam dali by jej do zrozumienia że nie jest mile widziana ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
dlaczego moja tatuażystka spędziła cały maj w Japonii i z żadnego miejsca nie została wyrzucona, mimo że prawie całe ciało ma wytatuowane?


@fuurin: bo japończycy zakryli całe jej ciało w starodawnym rytuale zwanym bukkake
  • Odpowiedz