Wpis z mikrobloga

@Kociaraa: typowa baba jest typowa, hurr durr co wy incele widzicie zlego w ocieraniu sie dupskiem i cipskiem o alvaro, normalny taniec xD

Trzeba wam znow szony zakazac sie wypowiadac publicznie bo tylko to szkode przynosi
  • Odpowiedz
teraz odwróć sytuację , i to Robert ociera się o spocone hiszpanki. Już widzę dopiero kwik publiczności


@PR08L3M: Tylko w twojej głowie. Einstein, Kennedy i nawet Trump wyraźnie pokazują, że u popularnych ludzi zdrada wywołuje oburzenie tylko jeśli jest to kobieta. Natomiast to co robi Ania nawet nie jest seks.
  • Odpowiedz
@Kociaraa: Czytam ten wątek i mnie w ogóle bawi mnie uzasadnienie bo to taniec. Spora część gatunków zwierząt na ziemi wykonuje dość specyficzne ruchy by zachęcić samice do kopulacji. Nazywamy to tańcami godowymi.

A #!$%@?ąc już w ogóle od zwierząt. Istnieją dwa rodzaje interakcji, które pozwalają bezkarnie wykonywać rzeczy, które w innym wypadku mogłyby się skończyć sporymi problemami - żart i taniec. Gdyby ktokolwiek wykonał kilka ruchów z takiej baciaty wobec
  • Odpowiedz
teraz odwróć sytuację , i to Robert ociera się o spocone hiszpanki. Już widzę dopiero kwik publiczności


@PR08L3M: "kwik" wygladalby tak, ze albo powiedziano by ze to normalne albo pochwalono by, ze sobie rucha na boku
  • Odpowiedz
To jest chyba największy problem współczesnych czasów, mężczyźni mają za miękkie serca z uwagi na dzieci (i niestety kobiety).


@iamjashin: tu nawet nie chodzi o miękkie serce, tylko jakby lewy zaczął w oczywisty sposób wbijać szpilki annie, to jego marka mocno by na tym oberwała. dlatego nawet jeśli mu to nie odpowiada (a każdy ogarnięty facet domyśla się ze nie), to i tak może jedynie robić dobrą minę do złej gry.
  • Odpowiedz
Może Robert to akceptuje i pozwala Ance na więcej niż przysłowiowy Janusz. Ale jedno mnie dziwi, po kiego grzyba Lewandowska wrzuca to do neta. Przecież może zarabiać większe pieniądze na sto innych sposobów a dla dobra wartości rodzinnych i marketingowych Roberta mogła by sobie odpuścić...
  • Odpowiedz