Wpis z mikrobloga

Mogła iść na każdy taniec, szczególnie typowo hiszpańskie. Wolała wybrać najbardziej erotyczny xD
  • Odpowiedz
z tym dotykaniem to chodzi o ruchanie, a tu to jest taniec, Ty jesteś Islamistą czy co?


@motomood: tu chodzi o egzotyczne tańce, masowanie, wcieranie olejków na siłowni, chodzenie pod rękę, przytulanie, glaskanie, przeczesywanie włosów, pieszczoty, łaskotki i masę inny sposobów dotykania innej osoby.

Nie dotykam nikogo w taki sposób jakbym nie chciał aby moja kobieta
  • Odpowiedz
Nie miałabyś problemu, że partner cię zostawia z dzieckiem i wyjeżdża na wakacyjny obóz na kilkanaście dni do innego kraju i ciągle wrzuca z nim fotki?


@djtartini1: no anka chyba nie ma problemu, jak robercik wyjeżdża z kolegami pokopać piłkę? xD
  • Odpowiedz
@Kociaraa a po co próbujesz w ogóle tu dyskutować, przecież standardowy wykopek #!$%@?łby swojej babie (gdyby oczywiście ją miał) gdyby ta ośmieliła się zatańczyć z kimś weselniaka do Zenka Martyniuka i nieopatrznie przesunęłaby się zbyt blisko partnera (kuzyna ciotki)

Osobiście śmieszą mnie te memy, bo Lewandowscy prawdopodobnie nic sobie z nich nie robią, a Anka liczy pitos z jej świetnie i prawie darmowo rozreklamowanego kursu bachaty. A wykopki to po prostu
  • Odpowiedz
@Kociaraa: Uahahaha. Już widzę jak żonaty facet z dziećmi, by tak obmacywał sobie młodą siksę, smyrał kutangiem jej krocze, to kobiety tak by akceptowały jego hobby.

xDDDDD Takimi tekstami same sobie wystawiacie świadectwo jakie dwulicowe potraficie być.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie przecież to wykopki we wcześniejszych komentarzach porównały taniec Anki, nastawiony na reklamę jej kursu bachaty, do tańca w klubach z Ukrainkami czy co tam jeszcze wymyśliliście xD

Cuckold z ust typowego spierdona to żadna obelga, wręcz przeciwnie, to znak, że jestem normalny( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kociaraa ludzie nawet na tych filmikach jej sugerują, że przegina pałę i dopytują "gdzie teraz jest twój mąż?", ale ona zamiast przestać epatować tym dwuznacznym tańcem w mediach, dorzuca jeszcze do pieca. Trzeba mieć trochę wyczucia. Nie każdy będzie odbierał to tak jak ona. Po prostu źle to wygląda na Roberta, a umówmy się - bez Roberta Anna jest nikim
  • Odpowiedz
@Kociaraa: jako mężatka uważam, że tego typu taniec powinien być zarezerwowany tylko dla męża, gdyby mój mąż tak tańczył z inną kobietą to czułabym się upokorzona, ale ja może jakaś stara czy zacofana jestem...niby Robert i Anka to "co innego" bo są znani, ale uważam że to co ona robi to niszczy mu opinię, żona powinna być chlubą dla swojego męża i być jego wizytówką (i zresztą tak samo w
  • Odpowiedz