Wpis z mikrobloga

  • 2
@PR08L3M @henk__ Wy chyba nie wiecie co to ocieranie się. W tańcu to normalne, że czasem ciała się dotkną, przylegna do siebie. Poproszę linki, bo próbowałam kiedyś znaleźć i nie znalazłam.
  • Odpowiedz
To niech sobie tańczy. W dalszym ciągu JA nie miałabym problemu.


@Kociaraa: Nie miałabyś problemu, że partner cię zostawia z dzieckiem i wyjeżdża na wakacyjny obóz na kilkanaście dni do innego kraju i ciągle wrzuca z nim fotki?
  • Odpowiedz
  • 5
@djtartini1 Każdy ma swoje zasady w relacji. Oni są gwiazdami, mogą się spełniać w pasjach, karierze. Jeśli Robercik wyjeżdża, bo musi trenować lub cokolwiek innego, to już nie jest poruszany ten temat, że Ania zostaje w domu z dzieckiem. Myślę, że im takie coś odpowiada, u mnie raczej by to nie przeszło, bo jestem szarym człowieczkiem bez dużej ilości pieniędzy i bez popularności.
  • Odpowiedz
  • 0
@kompek Na szczęście każdy ma własne zasady w relacji i mój partner nie ma potrzeby chodzenia do takich miejsc, ja również nie mam potrzeby spędzania czasu z innymi facetami.
  • Odpowiedz
  • 2
@Glikol_Propylenowy Ponieważ uważam, że każda relacja ma własne zasady. Myślę, że Robert jest na tyle dorosły, że mógłby porozmawiać z Anią, że przeszkadza mu ten taniec i nie uważam, że to co ona robi jest toksycznym zachowaniem. To, że nie uważam to za coś złego nie znaczy, że bym chciała robić podobne rzeczy w relacji.
  • Odpowiedz
@Kociaraa:

1. Nieprzypadkowo w tańcu i wszystkich tego typu zawodach masz zasady, że ruchy, spojrzenia etc. muszą być totalnie aseksualne. Tak samo zmiany partnerów, rozdzielanie się odrazu po fakcie (as soon as possible) i unikanie fotek przy emocjonalnym uśmiechu. No chyba że ludziom którym robi się fotkę to nie przeszkadza, ale tak jak mówię - nie jest to standardem i mogą wpływać na takie fotki. Dla obu stron jest to korzystne. Bo taki uśmiech, taneczna bliskość etc. mogą zmylić jak ktoś się nie zna. Sztuka = emocje = radosna twarz.

2. To nie było jedno złe / sztyczne zdjęcie z Robertem i pozytywne / szczere z
  • Odpowiedz
@Kociaraa też jakiś czas temu postanowiłem obejrzeć te filmiki bo myślałem że stuleje z wykopu robią aferę o nic, i po obejrzeniu się zastanawiam czy Robert haczy o futrynę rogami przy przechodzeniu z pokoju do pokoju
  • Odpowiedz
@Kociaraa: XDDD wbrew pozorom to każdy ma podobne zasady i prawie nikomu nie podobałoby się, gdyby partner wyjeżdżał z jakimiś atrakcyjnymi osobami przeciwnej płci na długie wycieczki i wstawiał na insta zdjęcia z jakimiś spoconymi kolegami. Ona upokarza Roberta (Robercika) i to aż smutne. https://streamable.com/196szk
  • Odpowiedz
@Kociaraa: Proste - Bachata jest fajna dla facetów, jeśli oglądają jak tańczy zawodowa tancerka ze swoim partnerem, również tancerzem albo ludzie, którzy są parą ze sobą. Jeśli jakaś laska, tańczy ocierając się o innego faceta mając już swojego partnera i to nie jest on, to zwyczajnie się szmaci. To nie chodzi o niepewność czy brak zaufania. Obcy facet, obmacuje kobietę, w tańcu, który ma ogromny podtekst seksualny. To dosłownie taka
  • Odpowiedz
Każdy ma swoje zasady w relacji. Oni są gwiazdami, mogą się spełniać w pasjach, karierze.


@Kociaraa: Nie no, Lewandowski jest gwiazdą, ona jest rozpoznawalna w prasie pudelkowej tylko dzięki niemu. Ogólnie to obiektywnie źle to prowadzi bardzo, nawet specjaliści do marketingu już piszą, że marka Lewandowski się sypie przez nią. Nie wiem czy to prawda czy nie, ale powinna się ogarnąć.
  • Odpowiedz