Wpis z mikrobloga

@ehhhhh_: Patrz pan, a mnie całe życie Ojzasz uczył, że to lewacy zmieniają zdanie i są jak chorągiewki.

Zresztą jakie to ma znaczenie ile lat ma ten post, prawilne mordeczki cały czas w tym łażą i się tym chełpią, zwłaszcza na MW.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zmienił, ale uznałbyś za argument, gdyby ktoś wyciągnął twoją wypowiedź o czymś sprzed 9-ciu lat?

@ehhhhh_: no nie wiem non stop są wyciągane wypowiedzi polityków KO nawet sprzed 20 lat i nie ma znaczenia co robili potem. Mało tego wyciągane jest jakich mieli dziadów i pradziadów i to też jest bardzo istotne.

Ale już wyciągnąć wypowiedź pisowca czy konfederaty sprzed tygodnia, ło panie tak nie można każdy
  • Odpowiedz
sprzed tygodnia


@danob99: Nie sprzed tygodnia, tylko sprzed dziewięciu lat. Dziewięć lat temu RIB mogło być zupełnie inne. Dziewięć lat temu to i PayPal był spoko. Dziewięć lat temu, to ja matury nie miałem XD
Co ma do tego, że wyciągane są wypowiedzi polityków z innych partii, tak jakbyś sugerował mi, że jestem konfederatą.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: w sumie to ile lat ma ta wypowiedź świetnie pokazuje od jakiego czasu osoba za tą marką była zaangażowana w politykę i to jak głupim trzeba było być żeby ją oficjalnie wspierać jako polityk
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zmienił, ale uznałbyś za argument, gdyby ktoś wyciągnął twoją wypowiedź o czymś sprzed 9-ciu lat?


@ehhhhh_: czyż nie to od paru tygodni robią kuce oburzając się na Tuska, że ten jest teraz za budową muru?
  • Odpowiedz
@an-drzej: Zupełnie nie wiem co robią kuce od paru tygodni, bo nie metkuję się do żadnego obozu, a i politykę sprawdzam raz na jakiś czas. Jakikolwiek whataboutism byś nie wrzucił, to uważam, że post Koroluka jest kulą w płot.
Jakby ja na żadnym etapie nie napisałem, że jemu nie wolno, ale inni to co innego XD
  • Odpowiedz
@ehhhhh_

Oni zmieniają zdanie na podstawie badań opinii publicznej i mówią ci co chcesz usłyszeć, a jak już na nich zagłosujesz to zrobią swój prorosyjski katoliban
  • Odpowiedz
@Tymajster: Takie ma znaczenie, że Koroluk go przytoczył i właśnie to wytykam. Co do reszty, nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Wyśmiewam tylko argument z confirmation-bias
  • Odpowiedz