Wpis z mikrobloga

co on to nie zrobi i się nie zesra byle dojechać 0.5 sekundy wcześniej.


@xeacaex: zaraz za tym miejscem jest duże skrzyżowanie i znak stopu i przejazd kolejowy przed którym i tak by się musiał zatrzymać więc zyskałby dosłownie te 0.5 sekundy albo i nie
  • Odpowiedz
i co, wierzysz w to że by się zatrzymał? Bo ja śmiem wątpić


@bary94pl: no tam by sie musiał zatrzymać bo tam sie nie da jechać prosto, jest w lewo albo w prawo a droga którą jedzie staje sie na tym skrzyżowaniu podporządkowana i krzyżuje sie z ruchliwą sokołowską która wlatuje do siedlec ale to nie jest to miejsce

źle spojrzałem, mówią o kaczorowskiego a nie kaczyńskiego czyli to jest
Ksemidesdelos - >i co, wierzysz w to że by się zatrzymał? Bo ja śmiem wątpić

@bary94...

źródło: wypadek

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Podejrzewam, że tacy idioci wyprzedzający na styk nie wyprzedzają dla dojechania gdzieś szybciej, tylko dla samego wyprzedzania. Nie raz taki dzban mnie wyprzedzał tylko po to, by na następnych światłach, o ironio stać znów za mną.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ksemidesdelos: święte słowa. Ja nawet na drodze z pierwszeństwem przy każdym skrzyżowaniu jestem maksymalnie skupiony. Nie raz mi wyjechał na pałę jakiś debil z prawej podporządkowanej w ogóle nie patrząc w lewo. W jednym tygodniu ten sam dostawczak w tym samym miejscu zrobił mi tak 3 razy. Dziś tylko np. chyba 6 samochodów nie użyło kierunkowskazów i nie wiedziałem jak się zachować na rondzie.
  • Odpowiedz