Wpis z mikrobloga

  • 1454
@sieporobilo:
To działa tak w ogóle. Jak mi brat zaczyna jakąś jazdę np o mące z robaków to mówię coś w ten deseń:
"Brat to nie jest tak. Żydzi nie chcą żebyśmy jedli mąkę z robaków tylko z Ukrainy bo ją wykupili. Nie jedząc mąki z robaków dajesz się kontrolować żydom. Włącz myślenie"
  • Odpowiedz
@kinson: #!$%@? stary, dopiero mi to mówisz?!
Na Wielkanoc byłem u rodziny różowej którzy są dość sporymi rolnikami na Lubelszczyźnie i co ja się tam nasłuchałem o mące, żydach, Ukrainie i innych rzeczach (pył z sahary który wtedy do nas przybył to był ponoć nikiel który miał zmienić pogodę) no i tak siedziałem cicho bo różowa prosiła żebym nie dyskutował XD

A ty mi tu z takim złotem wyjeżdżasz
  • Odpowiedz
@sieporobilo:

To działa tak w ogóle. Jak mi brat zaczyna jakąś jazdę np o mące z robaków to mówię coś w ten deseń:

"Brat to nie jest tak. Żydzi nie chcą żebyśmy jedli mąkę z robaków tylko z Ukrainy bo ją wykupili. Nie jedząc mąki z robaków dajesz się kontrolować żydom. Włącz myślenie"


@kinson: brat konfiarz?
  • Odpowiedz
Na Wielkanoc byłem u rodziny różowej którzy są dość sporymi rolnikami na Lubelszczyźnie i co ja się tam nasłuchałem o mące, żydach, Ukrainie i innych rzeczach (pył z sahary który wtedy do nas przybył to był ponoć nikiel który miał zmienić pogodę) no i tak siedziałem cicho bo różowa prosiła żebym nie dyskutował XD


@erni13: na przyszłość zastosuj tę taktykę, pod warunkiem oczywiście, że chcesz się z różową związać na dłużej,
  • Odpowiedz
@kinson: @sieporobilo

Podobnie kontrowałem znajomych szurów antyszczepów.
Jak mi mówili że w szczepionce na c19 jest jakiś syf po którym ludzie będą umierać, to ja im na to: słuchajcie Szorosz i Gejts nie są tacy głupi i wiedzą że największym problemem w wprowadzeniu ich NWO nie są ci którzy się zaszczepili, bo to "potulne baranki", tylko właśnie ci którzy włączyli myślenie i sie nie zaszczepili.
I szczepionka to właśnie może być
  • Odpowiedz