Wpis z mikrobloga

@tom-ek12333: No i to po raz kolejny jest przykrycie najprostszego wytłumaczenia "bo to prawda" tłumaczeniem "bo cały program kosmiczny to była ściema, USSR pogodził się z utratą twarzy i dał wygrać USA zamiast stworzyć swojego fejka że też im się udało"
  • Odpowiedz
@MacAron: Nie. Była to tylko odpowiedź na pytanie/stwierdzenie.

Wytłumaczenie znajduje się w filmie American Moon. Po obejrzeniu można skonfrontować to z debunkerami.

Miałeś okazję oglądać ten film w całości?
  • Odpowiedz
@ibilon: ani jednej dawki nie przyjąłem xD po prostu lubię #!$%@?ć szurów.

A tak serio to nie lubię gdy ludzie którzy nie mają wiedzy medycznej(lub żadnej innej na inny temat w którym czują się ekspertami) nagle po obejrzeniu kilku filmów na yt/tiktoku zaczynają wszystkich uświadamiać jakby posiedli wiedzę tajemną że Żydzi, iluminaci, szorosze, Gatesy i rotszildy chcą nas wszystkich zabić, zniewolić, zdepopulować itd. Pomijam to, że najczęściej tego typu "wiedzę tajemną"
  • Odpowiedz
@tom-ek12333: Nie, nie oglądałem.
Może dlatego że wiele z tych wielkich claimów "przeciw" są wtórne i powtarzane w internecie od lat - można je prosto wytłumaczyć - ale wszsytkie wytyłumaczenia można po swojemu próbować obalić.
Może dlatego że zarówno japońskie, chińskie i indyjskie sondy wysłane już po premierze tego filmu znalażły ślady lądowania Apollo. Może też właśnie z powodu o którym wspomniałem wcześniej - udowodnienie tego że USA wcale nie wylądowało
  • Odpowiedz
@MacAron: Kiedyś postanowiłem, że jeżeli interesuje mnie prawda to będę otwarty na to co jest. Idąc tą ścieżką z ciekawości oraz dla zasady przeczytałem Reddita.

Jeżeli tego filmu nie oglądałeś to polecam.
Matrix istnieje- w naszych głowach.

Ostatnio oglądałem wywiad z Putinem- cały. W kilku dyskusjach przy piwku wyszło, że moi rozmówcy (chętni do takiej rozmowy) wywiad znają z wycinków Tik Toka, analiz ekspertów. Czyli nie wiedzą co tam było.
  • Odpowiedz
@tom-ek12333: O ile rozumiem podejście i szanuję, to jednak odpuszczę. Mój limit czasu przeznaczonego na weryfikację teorii spiskowych n/t księżyca wyczerpałem w latach 2007-2013 kiedy to dość intensywnie siedziałem w internecie szukając prawdy. Wątpię że ten dokument przynieśie mi coś więcej niż ładne opakowanie tego co już oglądałem z żółtymi napisami w 240p na google.videos.com w poprzednim życiu.

Teraz jedyne pytanie które mogę zadać to "w czyim interesie poza NASA byłoby
  • Odpowiedz
@MacAron: Dla ZSRR był to blamaż. USA się udało, wygrali. Zapewne woleli zamieść to pod dywan i nie rozdmuchiwać. Analiza pasów van Allena czy pyłu kosmicznego nie była na głowę typowego przodownika pracy.

Tyle z typowych wytłumaczeń. Innych wolałbym nie przytaczać.
tom-ek12333 - @MacAron: Dla ZSRR był to blamaż. USA się udało, wygrali. Zapewne wolel...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@tom-ek12333: Tu bardziej dla Ciebie, ja już chyba zamykam dla siebie przedział czasowy poświęcony na króliczą norę kosmicznych teorii spiskowych. Mimo rozbieżnosći w poglądach, szanuję poziom dyskusji, nie spodziewałem się tego po tym portalu w takim temacie xD
42 pytania - https://moon-beyond.blogspot.com/p/indice.html
Odpowiedź autora dokumentu - https://luogocomune.net/32-le-grandi-cospirazioni/5289-moon-beyond-houston,-we-have-a-problem
Odpowiedź na odpowiedź - https://moon-beyond.blogspot.com/2019/08/controreplica-mazzucco.html
Tłumacz google dobrze sobie z tym radzi.
  • Odpowiedz