Wpis z mikrobloga

@Heroina340:

I szczepionka to właśnie może być ANTIDOTUM na to co wypuszczą później, żeby zrobić ludobójstwo antyszczepów, a zachować przy życiu tylko tych którzy są podatni na ich manipulację, czyli szczepionych

piękne ()
  • Odpowiedz
@MacAron: Napiszę tak:
Nie traktuj niczego z tego jako atak.

Trochę przypomina mi to fackczeka o Justinie Trudeau. Heh. Nie dość, że ten faktczeker był nie raz edytowany (bo tam zaglądałem), to jeszcze pokazuje wprost, że Justin może być synem Fidela, ale na sam koniec wydaje werdykt, że nie jest :P.
Chodzi o to, żeby zrobić wodę z mózgu.
https://fakehunter.pap.pl/raport/af703b48-1874-4453-974b-e6bdaea42dc7
1-"Margaret Trudeau i Fidel Castro poznali się w 1971 roku"
2-"Justin
tom-ek12333 - @MacAron: Napiszę tak:
Nie traktuj niczego z tego jako atak.

Trochę pr...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 no właśnie - robienie wody z mózgu działa w dwie strony. Mając do wyboru rozwiązanie najprostsze i najbardziej oczywiste ("bo zwiało") - teorie spiskowe wybierają opcje dającą poczucie tajemnej wiedzy i bycia w kręgu wtajemniczonych poza "owczymi tłumami mainstreamu"

Osobiście dla mnie brak jakiejkolwiek reakcji ZSRR próbującej wykorzystać którekolwiek z tych teorii spiskowych (kraju mającego wiedzę, ogromny interes i środki, zdecydowanie większe niż internetowe gremium fachowców od lądowania na ksiezycu) aby
  • Odpowiedz
@tom-ek12333:
-dlaczego piach skleił się tak, że trochę się obsunął i został na nim kształt liter w których siedział? - "bo był naładowany elektrostatycznie"

-Dlaczego opony i łazik oblepił się w piachu? - "bo elektrostatyka"

-Dlaczego Mythbusterom nie udało się w próżni zrobić takiego odcisku buta jak na lądowaniu Apollo - "bo nie byli w kosmosie i nie było elektrostatyki, dodatkowo to nie był piasek kosmiczny"

-Dlaczego astronauci niekiedy wykonawali ruchy
tom-ek12333 - @tom-ek12333: 
-dlaczego piach skleił się tak, że trochę się obsunął i ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@MacAron: W filmie wyjaśnione jest, że prawdopodobnie ZSRR nie przystąpiło do wyścigu na Księżyc, bo od początku wiedzieli o niemożliwości takiego przedsięwzięcia.
Dodatkowo robiliby z siebie zazdrosnych głupków.
My dopiero po latach, z internetem i analizami jesteśmy w stanie cokolwiek dostrzec.
W tamtych czasach nawet nie było cienia szansy
  • Odpowiedz
bierzcie i triggerujecie antyszczepów z tego wszyscy ( ͡ ͜ʖ ͡) szkoda mi jedynie że nie zacząłem tego mówić w apogeum antyszczepionkowej paranoi.

@Heroina340: Niewiarygodne, że istnieją ludzie, którzy ciągle wierzą w te covidowe szczepionki. Już tyle razy same koncerny i politycy przyznawali, że to wszystko było ściema, a leming dalej idzie w zaparte, bo nie chce przyznać się do błędu.
Mam rozumieć ty dalej przyjmujesz
  • Odpowiedz