Wpis z mikrobloga

@Wraczek: To ty się cały czas kompromitujesz tekstami o jakims dziecku, która miałoby zginać na parkingu po zamknięciu sklepu xD

Oczywiście, że jeżdżę szybko i bezpiecznie, bo nie jestem taką miernotą drogową jak ty, która nawet nie potrafi hamulca wcisnąć i potrafi rozjechać dziecko na parkingu, bo nie umie hamować xD

Wyjaśniłem ci wszystko w wystarczających szczegółach. Jeśli twoim jedynym argumentem jest przekonanie o racji wynikającej z twojego strachu to
  • Odpowiedz
@Wraczek: Typowa reakcja przegrywa życiowego, którzy swoim nieudacznictwem chce obarczyć innych.

Dobrze wiedzieć, że miałem rację i dobrze wiesz, że zostałeś zaorany xD
  • Odpowiedz
xDDDDDDDD

- Sportowy wóz

- Renault

Wybierz jedno.

Sportowe Renault brzmi jak jakaś luksusowa wersja Daci, no nie da się. To nie jest sportowa marka, obniżysz ten wóz, zmapujesz silnik, ale to nie zmieni faktu że jest to nadal zasrane Renault Megane. Peretti i jego akrobacje tego przykładem.


@
  • Odpowiedz
@cwlmod: nie patrzyłem kto, teraz tym bardziej dziwi mnie, co napisałeś, bo z większością co tutaj piszesz się zgadzam. Niemniej, mały silnik - a więc i lekki - w sportowym (dość niszowym, przy okazji z rwd i centralnie umieszczonym silnikiem) aucie to zdecydowanie nie jest wada. Tym bardziej, że to auto jest relatywnie tanie! Są dużo gorzej wycenione, masowo (nie żeby a110 sprzedawało się 100 sztuk rocznie, bliżej 2-3 tysięcy,
  • Odpowiedz
@randomdrop: Dobre alpine s kosztuje bliżej 330-350k co jest dla mnie kompletnym nie porozumieniem. Ja nie napisałem że jest źle, bo przecież napisałem że jest świetnym autem na tor.

Chodzi o to że za 350k to możesz sobie kupić rs3 albo a45, które zjedzą tego Alpina na torze, a przy tym będą się nadawały na daily.

Poprostu uważam że jest zbyt drogie auto jak na konstrukcje, która jest meganka w
  • Odpowiedz
@Wraczek Widać jak się znasz, Renault to jedna z najbardziej uznanych marek w motorsporcie, choćby w F1. Alpine (nie mylić z Alpiną) z kolei ma sukcesy w rajdach, a te nowe A110 jest zajebistym konkurentem dla Caymana. A usportowione Renówki jak Megane RS z wpisu to nie jest Clio 1.2, którym w pizzerii jeżdżą, tylko już konkretny zawodnik.
  • Odpowiedz
@cwlmod: dogonić dogonię, są jeszcze motocykle :D
Ale to właśnie nie jest chamskie rs3, tylko unikalne, ciekawe auto. A czy tak zjedzą, to nie powiedziałbym, bo sądząc po rekordach na nurburgring są delikatnie szybsze (~3s), o ile dobrze patrzę :) a mpr robi nurburgring prawie 40s szybciej niż rs3, ale to już jako ciekawostka, bo tutaj cenowo już odlatuje

Ale ok, zbyt negatywnie odebrałem Twój komentarz o tej a110.
  • Odpowiedz
@randomdrop: Motocykle mówisz? A wiesz, że na drodze są jeszcze zakręty przed którym trzeba hamować? Na ulicy nie zejdziesz na łokieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jest chamskiego w rs3? Ma poprostu bardzo skuteczny napęd. Ostatnio widziałem a45s na oponach trackdayowych i aż ciężko było uwierzyć jak on szybko rotował się na zakrętach na takim jastrzębiu. Czas też zrobił nieziemski.

Nie wiem czemu ty się
  • Odpowiedz
@cwlmod: ależ dokładnie dlatego się jaram, że jest niepraktyczna i tylko na tor. RS3 w moim zastosowaniu (bardzo długie trasy, przewożenie większych rzeczy itd) jest również mało praktyczne, a pojechać tym np. do klienta, to trochę wstyd, a nie muszę mieć jednego auta do wszystkiego.
Co do tego gonienia, to myślałem, że to od początku żart, więc rzuciłem tymi motocyklami, którymi bez problemu Cię dogonię, ale - w domyśle -
  • Odpowiedz
bo nie mieliśmy i raczej nie będziemy mieć sposobności weryfikacji umiejętności :p


@randomdrop: Jak jesteś taki zapalonym bywalcem torowym to wypatruj niebieskiej strzały hyundaia, która ci mrugnie dwa razy w lusterku i wyprzedzi na najbliższym zakręcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to są też inne auta i korki, tutaj motocykl wygrywa
  • Odpowiedz
@cwlmod: porsche to kura dla bogatych :D nie no, cayman jest spoko… tak, ta masa czyni cuda.

Na tor ostatnio wybieram się sporadycznie, kilka razy w roku ze znajomymi, ale będę wypatrywać, jak skuszę się na trackday, chociaż raczej w tej samej klasie nie pojedziemy (teraz mam zabawkę z RWD do tego celu, która ma dużo mocy, ale niekoniecznie skręca xD).

No wstyd byłoby mi jeździć rs3 czy a45s na
  • Odpowiedz
@randomdrop: Tylko co kogo obchodzi, że ty robisz trasy po 2500km? Ja robię max 500km i po co mi jakiś dupowóz. Mój hyundai pewnie objedzie zarówno twoją zabawkę jak i przyda sie w trasie i na tym polega magia hot hatchy. Jak nie mój hyundai to rs3 już na pewno. Nie mam pojęcia co ci w głowie siedzi, że masz jakiś problem z pokazywaniem się w rs3.

Jeśli piszesz o
  • Odpowiedz