Wpis z mikrobloga

Sportowe Renault brzmi jak jakaś luksusowa wersja Daci


@Wraczek: Nie masz racji, ale ja mam rację pisząc: Użytkownik wraczek to motoryzacyjne zero i nie ma zielonego pojęcia o samochodach xD
  • Odpowiedz
No jest to "nietypowe" autko. Ale zeby az takie peany?


@Niedobry: Gość napisał tylko, że to świetny sportowy wóz, więc jakie peany? xD

Z moich obserwacji to jezdza tym tylko dzbany "wanba be" "motoryzacja insider".

To się nazywa ból dupki jaki odczuwasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: jak to gorszym? Oni to nawet przestępstwa nie popełnili, po prostu uporczywie utrudniają życie ludziom, ale to może raptem wykroczenie. Gdy policja nie jest w stanie rozwiązać problemu to potrzebne są nietypowe rozwiązania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawnie więc jestem większym przestępcą, ale moralnie nie i tyle mi wystarczy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Renault Alpine w swoich czasach zrewolucjonizował samochody rajdowe a jego reinkarnacja sprzed kilku lat też jest piękna (technicznie też).


@dipalmitoilofosfatydylocholina: YYyyy piękna co? xD

Właśnie problemem tego auta jest to, że właśnie nie jest piękny. To podobno jest rewelacyjne auta na tor, ale IMHO zdecydowanie za drogie jak na konstrukcje opartą na 1.8, a do lansu na ulicy kompletnie się nie nadaje.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Dla mnie takie naklejki to oznaka totalnego wieśniactwa. Jeszcze za te "200 w mieście" to powinno się zabierać prawko od razu.

Też lubię szybką jazdę, ale na drodze jest tyle czynników, że nie da się absolutnie wszystkie przewidzieć. Jeździć szybko i bezpiecznie trzeba umieć, ale z obserwacji takich oblepieńców stwierdzam, że oni na pewno nie jadą bezpiecznie.

BTW Do 200km/h w mieście rozpędziłem się tylko raz. Ulice miejskie okazują
  • Odpowiedz
@Wraczek: Pół wykopu wie czym jeżdże dzbanie xD

Ale dobrze, że przynajmniej nie odpyskujesz na mój tekst o tym, że jesteś motoryzacyjnym dzięciołem i na niczym się nie znasz xD
  • Odpowiedz