Wpis z mikrobloga

@dddobranoc

dowodzik powinien być zabrany za zaklejenie tablicy rejestracyjnej (kolor tła flagi UE czarny zamiast niebieskiego)


Uuuuuu ale bandyta, koniecznie go zgłoś do płokułatuły, nie mogę spać spokojnie wiedząc, że ktoś popełnia takie przestępstwa
  • Odpowiedz
Że niby renault clio


@Mnhfdvhjthbb: Sprostowanko, to Megane RS. Świetny, sportowy wóz. Strasznie mi się podoba, zwłaszcza porównując do tego padła, jakie na codzień produkuje Renault.

I jak z wieloma świetnymi, sportowymi wozami, przyciąga idiotów, szkoda.

Jak widzę BMW w gruzie albo w miarę nowe sporotwe auto które jest oklejone naklejkami jak to ze zdjęcia OPa, to wiem, że za kierownicą siedzi imbecyl, który zaraz coś #!$%@? na drodze (i
  • Odpowiedz
  • 0
@dddobranoc kiedyś miałem naklejkę na bagażnik rowerowy na hak, bo nie zdążyłem odebrać normalnej tablicy i wyglądała lepiej niż to cudo. Ciężko stwierdzić czy to naklejka, pod K, L i I są jakieś wypukłości
  • Odpowiedz
@Beratna: o, ja tak zrobiłem z furami dzieciaków wygłupiających się regularnie na parkingu niedaleko mojego mieszkania. Wystarczyło się przejść na parking jak kręcili bączki w nocy, a później pospacerować po mieście. Dobrze, że sobie obklejają auta i kupują charakterystyczne tablice, to łatwo poznać.
  • Odpowiedz
w życiu bym sobie tak auta nie obsmarował, ale żeby kogoś nieznajomego #!$%@?ć publicznie w sieci o jakieś głupie naklejki to trzeba sobie zadać pytanie co musi mieć ta osoba w głowie
  • Odpowiedz
@jadealboniejade: xDDDDDDDD
- Sportowy wóz
- Renault
Wybierz jedno.
Sportowe Renault brzmi jak jakaś luksusowa wersja Daci, no nie da się. To nie jest sportowa marka, obniżysz ten wóz, zmapujesz silnik, ale to nie zmieni faktu że jest to nadal zasrane Renault Megane. Peretti i jego akrobacje tego przykładem.
  • Odpowiedz