Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #gry #ps3 #cloudgaming #pytanie #kiciochpyta
Siema, myślałem, żeby kupić cyberpunka i jakąś usługę cloudgamingową na powiedzmy rok.
Ile czasu bym potrzebował by ograć cyberpunka? Jakie dobre chmurogrownie do tego i z jaką posypką? Pójdzie na tych #geforceone etc. razem z najnowszym dodatkiem? Czy podłączenie starego thinkpada z linuxem pod geforcenow i telewizor + pad od #ps3 to dobry pomysł? No bo dobrej dla graczy klawiatury + myszki bezprzewodowej nie mam, a te pady chyba dawały radę...
  • 6
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: @Tak_masz_racje @Imperator_Wladek @Tryt_on
Nie wspomniałem wam o jednej dość istotnej rzeczy. Odkąd odkryłem trollowanie w internecie (czyli krótko po podłączeniu go) przestałem grać w gry komputerowe.
Serio, najnowsze GTA jakie ograłem dłużej niż 3h to GTA 2 (a i tam nie dawałem sobie rady w trzecim mieście).
PS3 mam po młodszym bracie i w sumie trochę pograłem na nim w fifię.
Za to jeżeli chodzi o cyberpunka... no to to
  • Odpowiedz
Może za bardzo się zastanawiam, ale nie umiem usiedzieć przy graniu wielu godzin.


@PlatynowyJezyk: Ja też nie umiem, a mam każdą konsolę. Są ludzie co potrafią usiąść wieczorem i zarwać noc przy graniu, u mnie sesje to maksymalnie 3-4h i mi się gra nudzi, ale jak tytuł jest dobry to po prostu wracam do niego po krótkiej przerwie, np. kolejnego dnia. Może potrzebujesz też krótszych sesji :-). Cyberpunk jest świetny, grałem
  • Odpowiedz