Wpis z mikrobloga

@qeti: sama prawda, człowiek niby wie, że piękny nie jest, ale jakis standard jednak trzyma, a tam większość to pasztetowa
  • Odpowiedz
@qeti: Kim trzeba być, żeby płacić za Tindera???Czasem osoby, które dały nam lajka pojawiają się jako pierwsze lub drugie profile w trakcie przeglądania jak masz odpowiednio ustanowione parametry, ale najwidoczniej to nie były twoje typy kobiet.
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Wystarczy ustawić tindera na 161 km i zawsze drugi swipe to para. Jak wskoczy para to restart aplikacji i można tak w nieskończoność, aż odkryje się wszystkie polubienia.
  • Odpowiedz
@qeti: usunałem tindera na amen, jeszcze czasem klikam w jakieś alternatywy ale czara goryczy tinderowa sie przelała. nie dość że same paszczury daja lajka to jeszcze to usuwanie jak się tylko napisze. dramat. trzeba godności nie mieć za grosz żeby tam sie szarpać z tymi królewnami
  • Odpowiedz
@Viore

@qeti: sama prawda, człowiek niby wie, że piękny nie jest, ale jakis standard jednak trzyma, a tam większość to pasztetowa

Tak jest. Uwierz mi na słowo, że w "realu" się dziewczynom podobam, w pracy plotkują, branie jest, a jak kiedyś przez chwilę byłem singlem (po 30) to jedyne lajki to od nieatrakcyjnych loszek lub ewentualnie przeciętnych starszych pań i mam.
  • Odpowiedz
@qeti: Kiedyś na badoo kupiłem premium, bo jakaś promocja była, a byłem świeżak na tego typu apkach. Nie dość, że badoo to taki outlet tindera, to faktycznie lajki od lasek 1/10 xddd.
  • Odpowiedz