Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pytanie do #rozowepaski dotyczace #zwiazki i #logikarozowychpaskow

Moj ostatni dlugi zwiazek skonczyl sie poltora roku temu po tym jak moja narzeczona zostawila mnie dla innego. Ok - zdaza sie, co przezylem to moje no i pozbieralem sie do kupy.
Postanowilem ze przy nastepnej dziewczynie nie bede kierowal sie tak bardzo jej uroda jak wczesniej i ze bardziej bede patrzyl na jej zainteresowania, na to jaka jest osoba i jak wygladaly jej ostatnie zwiazki.
Przez te ostatnie poltora roku chodzilem z 5 rozowymi, z kazda po kilka miesiecy i no po prostu nie moge. Myslalem ze to jest moja wina na poczatku ze takie wybieram ale przeciez to niemozliwe zebym za kazdym razem trafial na tak dziwne dziewczyny. lvl34 tutaj.

1. pierwsza miala 32 lata, byla lekarzem co surfuje. Taka szara myszka co chodzi na terapie od 8 lat, z tatuazami, w ogole nie wychodzi tylko praca i seriale i cwiczenia. Uroda powiedzialbym takie 5/10? wysportowana ale nie jest to dziewczyna za ktora odwracaja sie niebiescy. bodycount? 10. Potworne kompleksy, niska samoocena oraz ciagle podbijanie sobie oceny roznymi haslami w stylu "jestem w stanie to zrobic". No nie wytrzymalem. Mialem wrazenie ze bylem jej terapeuta i ze wyciagniecie jej z tych kompleksow to bedzie syzyfowa praca. Rodzice sa.
2. Druga byla 26-letnia siatkarka po wterenaryjnym. Uroda 5/10, zainteresowania manga, gry, sport, ksiazki. Zerowa samoocena, kompleksy, leczenie psychologiczne, depresja i problemy ze spaniem. Kochala zwierzatka bardziej niz jakakolwiek inna osobe. bodycount? 30. Mialem wrazenie ze musze rywalizowac z kotem i jej psychotropami. Pol ciala w tatuazach, fioletowe wlosy. Rodzice sa
3. tutaj sie zlamalem i trzecia byla eks-modelka, 33 lata, uroda zalezy albo 5/10 albo 8/10 jak sie dobrze umalowala. bodycount? 18. Zainteresowania Netflix i praca ksiegowej. Emocjonalnie rozwalona, potrzebujaca mnie 24/7, nie moglem prawie pojsc do toalety spokojnie bo tak mnie "potrzebowala". Zero tatuazy ale za to nie dbala jakos super o higiene... Zanudzilem sie i zmeczylem sie przy niej. Rodzice sa ale ojciec zdradzal matke caly czas.
4. Czwarta 30 lat, po rozwodzie, chemik pracujaca dla firmy farma. Byla z urody 5/10 rowniez, bardzo dobra dziewczyna co gotuje, sprzata, jest bardzo domowa ale sport to jej drugie imie. bodycount? 2. codziennie jak nie scianka to silownia to plywanie to crossfit. A do tego zerowe poczucie wlasnej wartosci, kompleksy ze nikt jej nie chce i ciagle gadala. Non stop gadala o pracy albo o sporcie. Zazdrosna potwornie. Rodzice sa ale po rozwodzie.
5. Piata, 29 lat, uroda 4/10, marketing, bodycount? 8. Niby niezalezna, niby jej nie zalezalo, niby była taka "cool" ale mialem wrazenie ze ciagle udaje i ze cos jest na rzeczy. Terapia i problemy psychiczne pod tytulem "chce byc dominowana". Zero planow na przyszlosc, zero oszczednosci, zero wiekszych zainteresowan poza plotkami, praca i sportem. Zanudzilem sie przy niej. Ojca nigdy nie bylo.
6. A i byla jeszcze szosta! 6/10, pani adwokat lat 34. tatuaze, problem z alkoholem, pracoholizm i ciagle przejmowanie sie pieniedzmi. Wszystko na pokaz, pewna siebie i instagram zawalony zdjeciami z wyjazdow. Nie wytrzymalem tego sztucznego trybu zycia.

Wiec w czym jest problem? Mozecie mi prosze powiedziec o co chodzi? Z kazda naprawde probowalem, staralem sie, kupowalem kwiaty, rozmawialem z kazda godzinami, mowilem komplementy, pomagalem, gotowalem, sprzatalem, organizowalem wyjscia i wycieczki (daytrip czy weekendtrips). Kazda z nich byla inna, kazda z nich nie byla ksiezniczka. Chyba wroce do chodzenia z 8/10 co maja wymagania z kosmosu. Bede musial zyc z ksiezniczka ale przynajmniej bede mial na kim zawiesic wzrok.

PS: nigdy nie mialem problemu z dziewczynami bo jestem "normalny" ( ͡° ͜ʖ ͡°), na tinderze dziewczyny same do mnie pisza (spelaniam te dwie reguly tindera), jestem szczesliwy i mam troche pieniedzy.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @moll FTFY: czyli niezależnie od poziomu urody, inteligencji, pracy, zainteresowan, ~~wybierasz~~ sa wszystkie rąbnięte

Obojetnie jaki background kazda byla rabnieta. Ze statystycznego punktu widzenia to je jestem problemem ale kurde probowalem z naprawde roznymi dziewczynami z roznych backgroundow co powoduje ze wydaje mi sie ze na tinder zostaly same takie z problemami.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: skoro wchodzisz w taki schemat znajomości, wypadałoby się zastanowić nad sobą, dlaczego do takich kobiet Cię ciągnie.
Przy takim powielaniu to już nie "wina" kobiet
  • Odpowiedz