Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Nie dość, że lafirynda definiuje cały świat poprzez stan posiadania, to jeszcze bezczelnie daje sobie prawo mówić o mężczyznach, manipulując narracją. Nie przeczę, warto podróżować i poznawać nowe miejsca, ale to się robi w innym celu niż pozerska możliwość pochwalenia się koleżankom. Poza tym nie ma to jak satysfakcja ze zorganizowanego wypadu własnymi siłami; ale ta pannica jest na to za głupia. Ona potrzebuje faceta, żeby jej to ogarnął bo
  • Odpowiedz
@PanStanislaw ale taka jest mentalność naszych sąsiadów ze wschodu. Akurat tutaj jest konsensus, bo tam faceci też się dopasowują do tej roli. Jej chłopak napisał "po 28 roku życia mężczyźni nie dzielą się już na przystojnych i brzydkich, tylko na bogatych i biednych"
  • Odpowiedz
Ale przecież to jest jakaś naburmuszona ukrainka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba dzisiaj już nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że wszysto na wschód ma podejście czysto transakcyjne.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: nie wiem czy jestem jakiś dziwny, ale ona mi się mocno podoba (ʘʘ) btw. swoją różową też zabieram kilka razy w roku na jakieś wakacje, a kilkanaście razy tak o po prostu zwiedzić nowe miasto.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: faceciki się zesrały o jakieś wyjazdy. Dla prawdziwego mężczyzny nie ma czegoś takiego jak bezsensowne wydatki. Jak kobieta prosi to dajesz jej kartę bez limitu i nie pytasz o nic. Kobietom należy się wszystko bo mogą urodzić kiedyś wasze dzieci (ale nie muszą bo każdy decyduje o swoim ciele)
  • Odpowiedz
z jakiejś dziupli, gdzie z drzwi wejściowych się wchodzi na aneks kuchenny


@F1A2Z3A4:
Czyli jak 95% nowych mieszkań 40 metrów będących szczytem marzeń (i niejednokrotnie poza zasięgiem) niejednego rodaka.
  • Odpowiedz