Wpis z mikrobloga

@walkowery: tak to działa. Na wykopie oczywiście będą krytykować, ale dla 40letniego przedsiębiorcy to nie problem wydać hajs na wakacje z młodszą dupą. Oboje będą zadowoleni
  • Odpowiedz
@Plp_: wlasnie spytalem swojej bo siedzi obok czy by poleciala na bali ale nie moze zrobic ani jednego zdjecia i powiedziala ze spoko xd wiec no nie mas racji ;/
  • Odpowiedz
@Plp_ bzdura, wyjeżdżam z żoną i praktycznie w ogóle nie robimy zdjęć. Nie mamy insta, a na fb też zdjęć nie wrzucamy praktycznie wcale ( ͡º ͜ʖ͡º) No ale to nie pasuje do uproszczonego poglądu, który pozwala wrzucić wszystkie kobiety do jednego wora ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: Dokładnie , pozatym dla mnie to debilizm by sie wykosztować powiedzmy 20k na podróże w jakieś exlusive i udawać bogacza powiedzmy na 2 tyg.

za 20k to można kupić sobie elektronikę, nowego spaśnego kompa czy coś innego do długotrwałego użytku.
Niż potem męczyć wora przez kolejne 5-6 lat i wspominać te pare udanych dni.

Tylko pytanie co lepsze 14 fajnych dni czy 5-6 fajnych lat.
Ale wiadomo różni ludzie różny
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: tak zdefiniowałem od 3 lat sam i jest w #!$%@? lepiej niż z #!$%@?ącą pod uchem głupią pi&dą.
Kilka krajów, mieszanie, dobra praca, rodzina i bliscy a nie jakaś szmula co, co drugi robiła imbe o #!$%@? wie co.
W rozstaniu mówiła że byłem wszystkim dla niej i ona to się targnie na swoje życie. Czyli też niezrównoważona. Osrałem ofc te groźby.
Teraz jest z jakimś chłopem, autenticko mu współczuje
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Milano to jedna z większych kup włoskich które odwiedziłem ;) #!$%@? mnie jak tam polki i Polacy latają żeby odwiedzić stolicę mody a na miejscu smród gnój i ubustwo z okazjonalnymi sklepami przed którymi są kolejki ludzi którzy i tak wpadli tylko pooglądać, bo na nic ich nie stać, a pan murzyn w garniturze (każdy sklep który coś znaczy musi mieć pana murzyna w garniturze który trzyma drzwi) wpuszcza określoną
  • Odpowiedz
@pieknylowca: celem każdego młodego mężczyzny powinna być podróż z szarą myszką, która pójdzie za nim w ogień, za ostatni grosz, bez wygód typu all inclusive i bumelowanie cały pobyt w hotelu przy basenie, z naciskiem na przygodę i poznanie innej kultury, rzecz jasna z zachowaniem zasad bhp. Podczas takiej podróży można poznać, czy kobieta jest dobrym materiałem na żonę, bo widać jej zachowanie w nie do końca komfortowych warunkach, a życie
  • Odpowiedz
@pieknylowca: W sumie to ma rację
ja jakbym nie mógł wydawać pieniędzy tak jak jak chce (co pewnie dla 90% ludzi są to "bezsensowne wydatki") to bym rzucił robotę i poszedł robić za najniższą krajową ale tak aby się nie przemęczyć, zero motywacji i ambicji
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej przeraża, że takie materialistyczne lochy (wręcz owinięte red flagą) znajdują atencję i sponsorów na różne wojaże- smutne i straszne (podobnie jak typowe otyłe karyńska z domalowanymi brwiami brrrrrrrr).
  • Odpowiedz